R5 5600X için sıvı soğutma önerisi

Cengizhan DOLAK

Centipat
Daha fazla  
R5 5600X 80 dereceleri görüyor. Sıvı soğutma önerir misiniz? Bütçe maksimum 2000 olacak şekilde ne öneride bulunurdunuz?

Anakart MSI B550-A Pro
Kasa MAG Forge 100M
240 mm radyatörlü bir sıvı soğutma olması lazım 360 sığmıyor kasanın üst kısmına maalesef.
Size birden fazla varyasyon sunayım. Kararınızı verin.

-İşlemci yükseltmesi yapmayacaksanız ve bu işi ucuza kapatacaksanız aşağıdaki ürün her şekilde yeterli gelir.
Performax Fan Gaming Perfan-120-h

-240mm'lik bir soğutma niyetiniz bakiyse aşağıdaki ürün alınabilir.
DeepCool GAMMAXX L240 A-RGB 240 mm

-Eğer ileride işlemci yükseltmesi yapacaksanız veyahut kasanızın ön tarafında bir 360 mm'lik sıvı soğutma konumlandırması istiyorsanız aşağıdaki ürün kaçmaz.
DeepCool GAMMAXX L360 A-RGB 360 mm

Son düzenleme:
Anakart MSI B550-A Pro
Kasa MAG Forge 100M
240 mm radyatörlü bir sıvı soğutma olması lazım 360 sığmıyor kasanın üst kısmına maalesef.

Bunu düşünmüştüm aslında ama fikir almak istiyorum. Pişman olmak istemem

Size birden fazla varyasyon sunayım. Kararı siz verin.

-İşlemci yükseltmesi yapmayacaksanız ve bu işi ucuza kapatacaksanız aşağıdaki ürün her şekilde yeterli gelir.
Performax Fan Gaming Perfan-120-h

-240mm'lik bir soğutma niyetiniz bakiyse aşağıdaki ürün alınabilir.
DeepCool GAMMAXX L240 A-RGB 240 mm

-Eğer ileride işlemci yükseltmesi yapacaksanız veyahut kasanızın ön tarafında bir 360 mm'lik sıvı konumlandırması istiyorsanız aşağıdaki ürün kaçmaz.
DeepCool GAMMAXX L360 A-RGB 360 mm
Deep Cool iyi bir marka mı çok bilmiyorum.

Aynı anakart, işlemci ve kasaya sahibiz. Kule tipi soğutma fazlasıyla yeterli oluyor. Param cebimde kalsın diyorsan kule tipi soğutucu bak. Yük altında 60 derecelerde kullanıyorum.

Aldım bir tane ama memnun değilim sanırım biraz ucuza kaçtım o konuda hata ettim. Sağlam bir kule tipi almak yerine ileriye dönük bir sıvı soğutma almak istiyorum. 1 2 sene sonra işlemciyi yükseltmek isteyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı