R5 5600X için sıvı soğutucu tavsiyesi

Ahmet BAY

Hectopat
Yer
Kocaeli
₺1800'ye kadar alınabilecek en ideal sıvı soğutucu önerilerinizi paylaşır mısınız lütfen?

Kullandığım kasa modeli MSI MAG Forge 100R. Kullandığım sıvı soğutucu MSI MAG CoreLiquid 240r bozulduğu için yeni bir sıvı soğutucu almaya karar verdim.

Benim hoşuma giden modeller şunlar:

Arctic Liquid Freezer 2 280mm/360mm (ARGB'siz modellere CM Sickleflow fan takacağım.)
280mm ARGB modeli:

280mm normal modeli:

360mm ARGB modeli:

360mm normal modeli:

Lian Li galahad 360mm (bu model ARGB destekliyor mu emin değilim.)

Cooler Master Masterliquid ML240/360 ıllusion
240mm ARGB modeli:

360mm ARGB modeli:

MSI MPG CoreLiquid 240k

Son düzenleyen: Moderatör:
Lian Li galahad.

Bu soğutucu RGB mi ARGB mi? Kutusu üzerinde RGB yazıyor ama sitesinde ARGB yazıyor. Bir de ışıklandırma bağlantısı sadece kontrolcü üzerine mi oluyor? Bu soğutucunun inceleme videolarında sürekli kontrolcüye takıyorlar anakarta takanı hiç görmedim.
Bana göre Masterliquid V2 240mm.
Daha iyileri vardır tabii ki ama bunu seçtim.

Güzel bir soğutucu ama RGB destekli ben ARGB tercih ediyorum.
Corsair H150 RGB 360mm sıvı soğutucu modeli ARGB destekliymiş. Bu modeli tercih edebilirim belki.
@DarkReader ve @emre_yunus15 değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Amazon.tr'den MSI MPG CoreLiquid K360 360mm siparişi verdim. Şu an 2.246, 75₺ almayı düşünen varsa kaçırmasın.

Son düzenleme:
Bu soğutucu RGB mi ARGB mi? Kutusu üzerinde RGB yazıyor ama sitesinde ARGB yazıyor. Bir de ışıklandırma bağlantısı sadece kontrolcü üzerine mi oluyor? Bu soğutucunun inceleme videolarında sürekli kontrolcüye takıyorlar anakarta takanı hiç görmedim.

Güzel bir soğutucu ama RGB destekli ben ARGB tercih ediyorum.
Corsair H150 RGB 360mm sıvı soğutucu modeli ARGB destekliymiş. Bu modeli tercih edebilirim belki.
@DarkReader ve @emre_yunus15 değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Amazon.tr'den MSI MPG CoreLiquid K360 360mm siparişi verdim. Şu an 2.246, 75₺ almayı düşünen varsa kaçırmasın.

Güle güle kullanınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı