R5 5600X için soğutucu önerisi

Bence RAM olarak yukarıdakini alman daha mantıklı. Kaliteli çipler oluyor bunlar. Arkadaşın attıklarına göre daha pahalı olsa da muhtemelen rahatlıkla 3600 CL14 veya 4000 CL16 çalıştırabilirsin.

Ayrıca 2. Ele de bakmanı öneririm. Kapalı kutu uygun fiyata RAM bulabilirsin belki.

Soğutucu olarak 5600X kullanıcısı olarak Fuma 2 öneririm. Konu içerisinde önermeyin dediğini gördüm ama iyi soğutucu.
Evet hocam ama maalesef bütçemi aşıyor çünkü hem SSD hem Soğutucu hem RAM zaten en aşağı 2500 TL'yi buluyor o yüzden mümkün olduğunca fiyat performans ürünlere bakıyorum.
Eder, görünüm ve çip farkı var.
Ballistix rev e die, o.c performansı bayağı iyi.
Peki dediğim RAM'ler ne kadar iyi veya kaliteli hocam?

Evet hocam ama maalesef bütçemi aşıyor çünkü hem SSD hem Soğutucu hem RAM zaten en aşağı 2500 TL'yi buluyor o yüzden mümkün olduğunca fiyat performans ürünlere bakıyorum.

Peki dediğim RAM'ler ne kadar iyi veya kaliteli hocam?
O zaman SE-224-XT mantıklı olur.
SSD konusunda İtopya'nın indirimlerini kaçırmış olmanız üzücü. Diğer parçalarınızda eksik varsa bence almakta acele etmeyin. Belki bir indirim gelir uyguna halledersiniz.

Ballistix 3200 CL16 RAM'ler de oldukça iyi. Ben de onlardan aldım.

SSD konusunda aciliyet varsa 2. ele kesinlikle bakmanızı öneririm. Uyguna kapalı kutu SSD bulabilirsiniz. (XX Forumu öneririm.)

Kasa fanı ihtiyacınız olursa da beni etiketleyebilirsiniz. :)

O zaman SE-224-XT mantıklı olur.
SSD konusunda İtopya'nın indirimlerini kaçırmış olmanız üzücü. Diğer parçalarınızda eksik varsa bence almakta acele etmeyin. Belki bir indirim gelir uyguna halledersiniz.

Ballistix 3200 CL16 RAM'ler de oldukça iyi. Ben de onlardan aldım.

SSD konusunda aciliyet varsa 2. ele kesinlikle bakmanızı öneririm. Uyguna kapalı kutu SSD bulabilirsiniz. (XX Forumu öneririm.)

Kasa fanı ihtiyacınız olursa da beni etiketleyebilirsiniz. :)
Teşekkür ediyorum cevabınız için sadece şunu sorayım sizce "Team T-Force Vulcan TUF Gaming 8x2 16 GB 3200 MHz CL16" RAM'leri almak mantıklı mı?

@BerkayZ87 hocam sizden güzel bir açıklama bekliyorum soğutucu ile ilgili :D @Karındeşen Hocam peki birde RAM tavsiyesi eder misiniz bütçem 900 TL
Yeterli dostum. İncelemeleri de mevcut, örnek atayım.

1642364618156.png

1642364639919.png

Bu bahsettiğim RAM'ler 945 TL sizce alınır mı? Fiyatını hakeder mi? Eğer kötüyse herhangi bir düzgün performans vermiyorsa dediğiniz RAM'leri almaya çalışacağım :)
Bence almayın. 90 lira fazlaya Ballistix alın. Daha kaliteli çünkü. O RAM'lerin overclock performansını tam olarak bilmiyorum ama Ballistix en iyilerden. Ayrıca, overclock yapmayacaksan 3200 MHz CL16 olduktan sonra çok önemli değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı