R5 5600X için soğutucu tavsiyesi

Bu da karşılıyordur. Karşılamaması saçma olur. Güvenmiyorsanız bunu alabilirsiniz:

Alınabilecek tek 120mm sıvı soğutma oluyor kendisi.
Hocam bu kadar para verip 120 mm almak da garip oluyor sanki. 😂😅
900 civarında var mıdır güzel bir AIO?

Hocam bu kadar para verip 120 mm almak da garip oluyor sanki. 😂😅
900 civarında var mıdır güzel bir AIO?

Vardır.

Az daha artarsa şu:

@Paytak Penguen

Belirttiğiniz garanti durumunda da bir ispat sağlamanız gerekiyor. O sürecin kesin şekilde "sizin aleyhinize" sonuçlanacağını kimse iddia edemez. He bu konuda ciddi bir çekinceniz varsa FUMA 2 alınabilir tabii. Fiyatı da gayet uygun şu aralar. @NipponChemiConKYCap'ın sunduğu soğutucu ise kalın radyatöründen ötürü 120 mm olarak alınabilecek tek ürün diyebiliriz.

@Paytak Penguen

Belirttiğiniz garanti durumunda da bir ispat sağlamanız gerekiyor. O sürecin kesin şekilde "sizin aleyhinize" sonuçlanacağını kimse iddia edemez. He bu konuda ciddi bir çekinceniz varsa FUMA 2 alınabilir tabii. Fiyatı da gayet uygun şu aralar. @NipponChemiConKYCap'ın sunduğu soğutucu ise kalın radyatöründen ötürü 120 mm olarak alınabilecek tek ürün diyebiliriz.
Tabi o konuda da haklısınız, Türkiye'de garanti olayı şansa bağlı. Ama büyük firmaların garantili ürünlerini alınca en azından içim rahat olur diye düşünüyorum.
Ve daha önce AIO görmedim bile diyebilirim, hiçbir bilgim yok.
Fuma 2'ye gelirsek, büyük bir soğutucu istemediğim için şimdilik olumsuz bakıyorum. Kasayı toplarken bileşenlerin görünüşe de dikkat ettim, koskocaman bir soğutucu pek hoş olmuyor. Be Quiet! Pure Rock 2 (Black modeli) gibi simsiyah bir soğutucu olsa muhtemelen gözüm kapalı alırdım. O soğutucuya da iyi değil diyorlar.
Şu anda Silverstone PF240'ı da düşünüyorum. Genelde kararsız birisi olduğum için birazcık düşüneceğim sanırım. 😅

@Paytak Penguen

Tek fanlı bir şey alacağınıza ID-Cooling'te F/P odaklı bir çift fanlı hava soğutma kombinasyonu yapabiliyorsunuz zaten. Tabii gözünüz PF240'ı kesiyorsa şahane. Ama ID-Cooling için geçerli olan garanti durumu o üründe de mevcut.

@Paytak Penguen

Tek fanlı bir şey alacağınıza ID-Cooling'te F/P odaklı bir çift fanlı hava soğutma kombinasyonu yapabiliyorsunuz zaten. Tabii gözünüz PF240'ı kesiyorsa şahane. Ama ID-Cooling için geçerli olan garanti durumu o üründe de mevcut.
PF240 aldım, teşekkür ederim bilgileriniz için.
Almışken Silverstone gibi bir markanın güzel bir soğutmasını almak daha mantıklı. ID Cooling'i hiç duymadığım için biraz da ön yargılıyım. Silverstone'u Linus falan baya kullanıyor.
Geldiğinde bir sorum olursa sizi etiketleyeceğim ilk. 😂

Bu da karşılıyordur. Karşılamaması saçma olur. Güvenmiyorsanız bunu alabilirsiniz:

Alınabilecek tek 120mm sıvı soğutma oluyor kendisi.

Bu tür hasarları özellikle karşıladıklarını belirtmiyorlarsa böyle bir beklentiye girmemeniz yararınıza olur.

Bu tür hasarları özellikle karşıladıklarını belirtmiyorlarsa böyle bir beklentiye girmemeniz yararınıza olur.
Sanırım Corsair, NZXT ve Evga böyle bir garanti veriyormuş.
Silverstone PF240 almış olsam da çekincelerim var tabi. Amazon.com.tr'den aldım bir de, o konuda biraz rahatım ama ürün kaynaklı sorunda pek yardımcı olamazlar herhalde.
Risk almamak adına boruların bağlandığı kısımlara (fittings deniyor sanırım) bant vs. yapıştırılabilir mi? Yoksa işe yaramaz mı acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı