R5 5600X OC için soğutucu tavsiyesi

Makaleler
80
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcısı
Profil Kapağı
1525088093
Halihazırda Cooler Master Masterliquid Lite 120 sıvı soğutucu kullanmaktayım. Lakin bu soğutucuyla yüksek frekanslara çıkamıyorum. Hava soğutucu öneriniz nedir? Bütçe 300 ₺. 300 TL'ye düzgün bir hava soğutma yok mudur?

Halihazırda Cooler Master Masterliquid Lite 120 sıvı soğutucu kullanmaktayım. Lakin bu soğutucuyla yüksek frekanslara çıkamıyorum. Hava soğutucu öneriniz nedir? Bütçe 300 ₺. 300 TL'ye düzgün bir hava soğutma yok mudur?

Bence yeterli geliyor bende o konfigürasyonda kullandım öyle aşırı ısınmadı.

4.6'ya sabitlemek istiyorum ama 95 dereceyi görüyor. 1.3V ile.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Şu videolara bakarak, Oc yapmadan katıda bulunursunuz.
Ve ayarlarda güç seçeneğini Nihai performans yapın, ve ayarlardan en yüksek İşlemci durumu ve En düşük işlemci durumunuda %100 yapın.
Ve kullanın
Bende böyle kullanıyorum;

1.2v gibi daha düşük voltaj denediniz mi sanki 1.3 biraz fazla gibi o frekansa.
1.3v aşağısında direkt kapanıyor.
Şu videolara bakarak, Oc yapmadan katıda bulunursunuz.
Ve ayarlarda güç seçeneğini Nihai performans yapın, ve ayarlardan en yüksek İşlemci durumu ve En düşük işlemci durumunuda %100 yapın.
Ve kullanın
Bende böyle kullanıyorum;
Teşekkürler bilgi için deneyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı