R5 5600X RTX 3060 Dying Light 2 düşük FPS

Jordan Barrett

Centipat
Daha fazla  
Ekran kartı
RTX 3060
İşlemci
R5 5600X
Merhaba, oyunu yeni kurdum oynamaya başladım ve ray tracing ayarını(yüksek değil sadece ray tracing yazan ayar) aktife ettim. Ardından oyunda 50 FPS civarı alıyorum sizce normal midir? DLSS Ayarı Quality seçeneğindeydi.

Merhaba, oyunu yeni kurdum oynamaya başladım ve ray tracing ayarını(yüksek değil sadece ray tracing yazan ayar) aktife ettim. Ardından oyunda 50 FPS civarı alıyorum sizce normal midir? DLSS Ayarı Quality seçeneğindeydi.
Ray tracing de açtıysanız normal duruyor hocam, ince ayarlar ile oynadınız mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

3060 Ti + 5600X ile sizinki gibi değerler almış normal galiba DLSS quality yapmış.

Merhaba, oyunu yeni kurdum oynamaya başladım ve Ray Tracing ayarını(yüksek değil sadece Ray Tracing yazan ayar) aktife ettim. Ardından oyunda 50 FPS civarı alıyorum sizce normal midir? DLSS ayarı quality seçeneğindeydi.

Oyun ayarlarında bir sıkıntı olabilir diye düşünüyorum. Ama oyunda optimizasyon sorunu vardı sanırsam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

3060 Ti + 5600X ile sizinki gibi değerler almış normal galiba DLSS quality yapmış.

Hocam bunun gibi alıyordum bende.

Geri
Yukarı