R5 5600X RTX 3060 Ti Sistemde FPS Yüksek Olmasına Rağmen Oyunlar Akıcı Değil

Formander

Centipat
Daha fazla  
144 Hz monitör kullanıyorum ekran kartım 3060 Ti R5 5600X FPS çok iyi ama sanki bir sıkıntı var gibi akıcı değil gibi G-Sync de açtım V-Sync her şeyi yaptım, olmadı. Benim arkadaşta 1660 Super ve R5 3600X var FPS benimkinden çok az ama daha akıcı. Acaba onun interneti 1000 Mbps benimki 32 ekipmanları da çok iyi superlight ve Logitech G512 var ya da her 144 Hz monitör aynı olmuyor mu? Onunki daha mı iyi? HP X24C var onda benimki Rampage 421 flower. Onun ekranı kavisli acaba onlar daha mı iyi?

Hocam nasıl kasma hassiyatı var kaç Hz de kullanıyorsunuz.

144 de hocam daha az yapmaya çalıştım işe yaramadı bende anlamadım FPS yüksek ama oyun cidden kasıyor örnek açtığım konular yabancı forumlara bile gittim çözümü hala bulamadım.

144 Hz monitör kullanıyorum ekran kartım 3060 Ti R5 5600X FPS çok iyi ama sanki bir sıkıntı var gibi akıcı değil gibi G-Sync de açtım V-Sync her şeyi yaptım, olmadı. Benim arkadaşta 1660 Super ve R5 3600X var FPS benimkinden çok az ama daha akıcı. Acaba onun interneti 1000 Mbps benimki 32 ekipmanları da çok iyi superlight ve Logitech G512 var ya da her 144 Hz monitör aynı olmuyor mu? Onunki daha mı iyi? HP X24C var onda benimki Rampage 421 flower. Onun ekranı kavisli acaba onlar daha mı iyi?

bugün bende aynı sorunla karşılaştım, fakat ben BIOS güncellemesi sonrasında olduğunu sanıyorum görüntü kalitesi düştü sanki, her şeyi kontrol etmeme rağmen bulamadım 165Hz alıyorum grafik kartım güncel ama halen çözemedim

Grafik sürücüleri ile alakalı olduğunu düşünüyorum inşallah yakın zamanda bir güncelleme gelir
Hocam ben eski sürücüyü yükledim yine devam ediyodu çok garip neden akıcı değil acaba kuzenimin pc si benden daha kötü ama dah akıcı monitörümdemi sıkıntı var hdmı kablosu ile bağlamayı denicem dp ile bağlı şuan.

Yeni konular

Geri
Yukarı