R5 5600X RX 6700 XT sistemin macOS uyumluluğu nasıldır?

Mito_26

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Eskişehir
RAM
XPG 16 GB 3600 MHz D30
SSD veya HDD modeli
Adata LEGEND 710 1 TB
Ekran kartı
RX 6700 XT
Anakart
ASUS PRİME B550M-K
İşlemci
R5 5600X
Merhaba, sistemimde RX 6700 XT ekran kartı mevcut, Dual boot olarak Mac kurmak istiyorum. Adobe programları ve stabil olması için AMD ekran kartlarının macOS uyumluluğu nedir?

Ekran kartının desteği yok. macOS kurarsınız fakat ekran kartını kullanamazsınız. Bu şekilde çok kötü bir performans alırsınız. 2D oyunu bile zor açarsınız.

Ekran kartının desteği yok. macOS kurarsınız fakat ekran kartını kullanamazsınız. Bu şekilde çok kötü bir performans alırsınız. 2D oyunu bile zor açarsınız.

Anladım teşekkür ederim. Alternatif çözüm öneriniz var mı? Sanal makine performansı nasıl olur? Bir de ekran kartı upgrade yapacağım uyumlu olan GPU listesine nereden ulaşabilirim? Sorunsuz şekilde kurulum ve stabil performans için hangi GPU sizin tavsiyeniz olur?

Anladım teşekkür ederim. Alternatif çözüm öneriniz var mı? Sanal makine performansı nasıl olur? Bir de ekran kartı upgrade yapacağım uyumlu olan GPU listesine nereden ulaşabilirim? Sorunsuz şekilde kurulum ve stabil performans için hangi GPU sizin tavsiyeniz olur?

Şu anlık desteklenen en yeni ekran kartı RX 6900 XT.

Adobe uyumluluğu olarak da AMD işlemciler sıkıntı çıkarabiliyor. Sistemi Intel 13. nesile geçirebilirsiniz daha uyumlu çalışacaktır.

Şu anlık desteklenen en yeni ekran kartı RX 6900 XT.

Adobe uyumluluğu olarak da AMD işlemciler sıkıntı çıkarabiliyor. Sistemi Intel 13. nesile geçirebilirsiniz daha uyumlu çalışacaktır.
Bilgiler için teşekkürler. Ekran kartı upgrade yapacağım zaman tekrar konu açacağım. İyi sosyaller.

Yeni konular

Geri
Yukarı