OpenCore R5 5600X sistemde Big Sur uyku modunda kendi kedini uyandırıyor

john1

Centipat
RAM
Corsair Vengeance LPX 3000MHz 32 GB
SSD veya HDD modeli
Kioxia 480GB
Ekran kartı
RX580 8 GB
Anakart
ASUS ROG STRIX B550-F Gaming (Wi-Fi)
İşlemci
R5 5600X
Merhaba arkadaşlar, Big Sur'de uyku modu düzgün çalışmıyor. Düzgün çalışır hale nasıl getirilebilir yardımcı olur musunuz? Uyku moduna aldığımda ise veya geçtiğinde cihaz kendi kendini uyandırıyor 1 dakika geçtikten sonra. Desteğinizi rica ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyku sorunlarının sebebinin neredeyse hepsi orada yazılmış ve çözümleri de belirtilmiş. Dediğim gibi neyden kaynaklandığını bile bilmeden şu işlemi yap demek doğru olmaz. Benim de uyku sorunum vardı, o rehberdeki neredeyse her şeyi yapıp anca çözebilmiştim. Benim sorunum büyük ihtimalle USB portları ile ilgiliydi, USB port yaması yapınca uykudan uyanıyor.

Uyku sorunlarının sebebinin neredeyse hepsi orada yazılmış ve çözümleri de belirtilmiş. Dediğim gibi neyden kaynaklandığını bile bilmeden şu işlemi yap demek doğru olmaz. Benim de uyku sorunum vardı, o rehberdeki neredeyse her şeyi yapıp anca çözebilmiştim. Benim sorunum büyük ihtimalle USB portları ile ilgiliydi, USB port yaması yapınca uykudan uyanıyor.
@e.n.e.s deneyeceğim bilgisayar kapandıktan sonra usb portların da ki güç de uyandırıyor olabilir kapatıp deneyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı