R5 5600X sisteme geçici ekran kartı

TnrKn

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, geçen gün bir PC topladım ekran kartı olmayan (dahilide yok). Asıl alacağım ekran kartını 2-3 ay sonra alacağım, o yüzden önümüzdeki ay geçici olarak ASUS NVIDIA GeForce GT 710 SL-1GD5-brk lp 1GB 64 Bit GDDR5 ekran kartı alacağım görüntü vermesi için.
Birkaç sorum var bu nedenle;
1-) 1 ay çalışmadan beklerse sorun olur mu? Termal macun kurur vb. diye korkuyorum.
2-) işlemcim R5 5600X anakart ise ASUS ROG STRIX B550-A, geçici olarak kullanacağım (ASUS NVIDIA GeForce GT 710 SL-1GD5-brk lp 1GB 64 Bit GDDR5 ekran kartı) uyumlu mudur? Zarar verir mi? Ekran kartının slotu PCI Express 2.0 ama anakartın 4.0 olduğu için endişelendim.
Teşekkürler.

1-) 1 ay çalışmadan beklerse sorun olur mu? Termal macun kurur vb. diye korkuyorum.
Hayır sorun yok.
işlemcim R5 5600X anakart ise ASUS ROG STRIX B550-A, geçici olarak kullanacağım (ASUS NVIDIA GeForce GT 710 SL-1GD5-brk lp 1GB 64 Bit GDDR5 ekran kartı) uyumlu mudur? Zarar verir mi? Ekran kartının slotu PCI Express 2.0 ama anakartın 4.0 olduğu için endişelendim.
Problem olmaz.

Bende bunu merak ediyordum R5 5600X ve MPG Gaming Plus'a olabildiğince ucuz geçici ekran kartı almayı dusunuyorum senin dediğin modelin daha ucuzunun ikinci elini alacağım yine de uyumlu olur umarım 😀😀😀

Yeni konular

Geri
Yukarı