R5 5600X sisteme monitör önerisi

Bütçe
2.500 TL

Enozit

Hectopat
Daha fazla  
Şöyle bir sistem topladım. Normalde 14-15 bin tutuyor fakat malum ekran kartı stok sorunu yüzünden çok pahalıya, yaklaşık 20 bine geliyor. Bu sebeple 2500 TL monitör bütçem kaldı. (genelde oyunları yüksek grafiklerde ve destekleyen oyunlarda Ray Tracing ile oynamayı düşünüyorum ve curved 27 inç bir şey arıyorum)
Sizce bu sisteme hangi monitörü almalıyım?
R5 5600X.
ROG STRIX B550-F.
Trident Z Neo 16 GB (2x8GB) 3200MHz DDR4 RAM.
RTX 3060 Ti ROG STRIX OC.
Corsair Force MP510 480GB M.2 SSD.
Corsair RM750 750W 80+ Gold Full modüler PSU.
Cooler Master TD500 kasa.
SilverStone pf360.
Thermaltake Sarı/Siyah sleeved kablo seti.

Son düzenleyen: Moderatör:

32 inç çok büyük gibi geldi ama bir şey merak ediyorum onun 27'si nasıl sence?

144Hz 1ms 2K curved monitör arıyorum ama bir türlü 3000 TL'nin aşağısını bulamıyorum varsa önerileriniz sevinirim.

Şu iki model var ikisi de indirimde:

Curved yani VA panel istemişsiniz, siyah başarımı konusunda VA en iyisi ama VA panellerin kronik ghosting problemi var, Samsung G7 Odyssey'de bile var. IPS düşünürseniz LG olan modeli öneririm, paneli oldukça iyi bir panel.
144Hz 1ms 2K curved monitör arıyorum ama bir türlü 3000 TL'nin aşağısını bulamıyorum varsa önerileriniz sevinirim.

Bu arada şu model de indirimdeymiş, curved ama 32 inç:

Şu iki model var ikisi de indirimde:

Curved yani VA panel istemişsiniz, siyah başarımı konusunda VA en iyisi ama VA panellerin kronik ghosting problemi var, Samsung G7 Odyssey'de bile var. IPS düşünürseniz LG olan modeli öneririm, paneli oldukça iyi bir panel.

Peki VA (Curved) panel olup ghosting problemi en az olan monitörlerden önerebileceğin var mı aslında aryound A32 çok iyi geldi gözüme ama 32 inç çok büyük gibime geliyor. O yüzden 27 arıyorum yardım edersen sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı