R5 M330 sistem Battlefield 3 kaç FPS verir?

İşletim sistemi
Windows 10
Ofiste aynı laptop'u kullanıyorum. Ve o laptop üzerinden bitirdim Resident Evil 2 Remake'yi. Farcry Primal düşük ayarlarda 25 30 arası FPS veriyor, The Witcher 3 kimi ayarlar orta ve düşükte genel olarak 30 ortama göre 40 FPS değerini gördüğüm oldu. Boş zamanlarda işimi görüyor. :D

Ofiste aynı laptop'u kullanıyorum. Ve o laptop üzerinden bitirdim Resident Evil 2 Remake'yi. Farcry Primal düşük ayarlarda 25 30 arası FPS veriyor, The Witcher 3 kimi ayarlar orta ve düşükte genel olarak 30 ortama göre 40 FPS değerini gördüğüm oldu. Boş zamanlarda işimi görüyor. :D
BF 3 kurmalı mıyım ?

Kesin birşey söylemek mümkün değildir ama tahminimce en az 20-30 fps falan alırsın.

Dostum dediğim gibi şimdi tahmin yürüterek cevap veriyorum, sonrasında memnun kalmazsın can sıkıcı bir durum olur. "Demo" sürüm yükleyip bir dene. :D
Altı üstü 10 15 GB birşey demo dediğin nedir yani. :D

@Onizuka Şimdi bu arkadaşın dediğiyle seninki tutuyor mu :D
Hayır tutmuyor, ama şöyle ki eğer ki şimdiki nesil 60+ FPS olsun istiyorum. 60'tan aşa FPS olunca oynayamıyorum lag oluyor, veya oyun içerisinde başka bir ortama geçince FPS 40'lara düşünce drop yiyorum, oyunun optimizasyonu yerlerde gibi bir kafada olduğu için normal. Bu örneğim genel şahsi değildir.

Ofiste aynı Laptop'u kullanıyorum. Ve o laptop üzerinden bitirdim Resident Evil 2 Remake'yi. Far Cry Primal düşük ayarlarda 25 30 arası FPS veriyor, The Witcher 3 kimi ayarlar orta ve düşükte genel olarak 30 ortama göre 40 FPS değerini gördüğüm oldu. Boş zamanlarda işimi görüyor. :D

Hocam bende de i5 7200u ve R5 M330 ikilisi var da. Cidden Witcher 3 30 FPS veriyor mu? İzlediğim testlerde hep 15 FPS.

Yeni konular

Geri
Yukarı