R5 M330 sistem Battlefield 3 kaç FPS verir?

İşletim sistemi
Windows 10
Benzer kartı bende kullandım BF3 denemedim. Resident Evil 2 Remake oyununda bile çoğu ayar yüksekte kimisi ortada olarak, ortalama 30 fps alıyordum ve herhangi bir drop yaşamadım. BF3'te rahat oynarsınız fakat BF3 biraz sistem mi diyeyim model mi diyeyim seçen bir oyun. Daha iyi sistemde düşük fps veya ses kayması yaşarken düşük sistemde sorunsuz oynadığım da oldu.

Benzer kartı bende kullandım BF3 denemedim. Resident Evil 2 remake oyununda bile çoğu ayar yüksekte kimisi ortada olarak, ortalama 30 FPS alıyordum ve herhangi bir drop yaşamadım. BF3'te rahat oynarsınız fakat BF3 biraz sistem mi diyeyim model mi diyeyim seçen bir oyun. Daha iyi sistemde düşük FPS veya ses kayması yaşarken düşük sistemde sorunsuz oynadığım da oldu.

Youbeda videoda 20 30 FPS arası veriyor duşuk ayarda BF3 için.

Youbeda videoda 20 30 FPS arası veriyor duşuk ayarda BF3 için.
Yukarıda da söylediğim gibi BF3'te denemedim o kartı yalnız Resident Evil 2 Remake diyorum. Grafik açısından kat kat üst bir oyun.
  • 4 GB RAM.
  • Intel Core 7. nesil i5 işlemci 2.50 GHz.
  • Radeon R5 M330 ekran kartı.
  • W 10 64 Bit.
  • 512 GB HDD.
BF3 performansı ne olur?
Dostum demosunu (!) indir bi dene. :D

Yukarıda da söylediğim gibi BF3'te denemedim o kartı yalnız Resident Evil 2 Remake diyorum. Grafik açısından kat kat üst bir oyun.

Dostum demosunu (!) indir bi dene. :D
Battlefield 4 denedim farklı bir forumdaydım. 300 FPS dediler kurdum. Oyuna bir girdim 20 fps sonra o foruma öyle bir konu açtım ki 72 yıl ban yedim :D

Yeni konular

Geri
Yukarı