R6 Siege ücretsiz hafta sonu mesajı nedir?

TrCat

Hectopat
Yer
Çorum
Daha fazla  
Meslek
Yok
Arkadaşlar R6 oynamak istemiştim oyuna girdim bu arada oyunun Deluxe sürümünü Steam üzerinden almıştım ve sonra Ubisoft hesabıma bağladım bana bir mesaj geldi mesajda "ücretsiz hafta sonu deneyimini uzat %75'e varan indirimler" diyordu ve beni oyunun satın alım sayfasına yönlendirdi. Oyunu almama rağmen beni deneme sürümündeki gibi mi görüyor oyun? Ayrıca oyundan her çıktığımda "Cloud dosyalarının senkronize edilmesi başarısız oldu" gibi bir mesaj geliyordu, bununla bir alakası olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır oyun sizi tabii ki de deneme sürümü olarak görmüyor. Oyunu daha önce satın aldıysanız endişelenmenize gerek yok. Oyun şu anda ücretsiz hafta sonu döneminde ve oyuna sahip olmasanız bile 23-27 Haziran tarihleri arasında ücretsiz oynayabiliyorsunuz. Size sadece bunun bildirimi gelmiş o kadar.

Hayır oyun sizi tabii ki de deneme sürümü olarak görmüyor. Oyunu daha önce satın aldıysanız endişelenmenize gerek yok. Oyun şu anda ücretsiz hafta sonu döneminde ve oyuna sahip olmasanız bile 23-27 Haziran tarihleri arasında ücretsiz oynayabiliyorsunuz. Size sadece bunun bildirimi gelmiş o kadar.

1656157159305.png

Evet oyunu aldım hatta Steam'den kart bile düşürdüm ama bana ücretsiz hafta sonu deneyiminizi uzatın dediğinde beni de ücretsiz hafta sonu etkinliği aracılığıyla oyunu almış biri olarak gördüğünü sandım.

Peki hocam bunu teyit etmek için Ubisoft'tan satın alınan içeriklere bakma gibi bir şey yapabilir miyiz?

Ayrıca sizce neden dosyaları Cloud'a senkronize edemiyor bunla bir bağlantısı olabilir mi?

Peki hocam bunu teyit etmek için Ubisoft'tan satın alınan içeriklere bakma gibi bir şey yapabilir miyiz?
Ubisoft Connect uygulaması içerisinden hesabınıza giriş yapıp Oyunlar sekmesinden sahip olduğunuz oyunları görebilirsiniz.
Ayrıca sizce neden dosyaları Cloud'a senkronize edemiyor bunla bir bağlantısı olabilir mi?
Hayır bunun onunla hiçbir alakası yok. Ubisoft bulut senkronizasyonu tamamen farklı bir şey ve çok düzgün çalıştığı da söylenemez.

Ubisoft Connect uygulaması içerisinden hesabınıza giriş yapıp oyunlar sekmesinden sahip olduğunuz oyunları görebilirsiniz.

Hayır bunun onunla hiçbir alakası yok. Ubisoft bulut senkronizasyonu tamamen farklı bir şey ve çok düzgün çalıştığı da söylenemez.

1656157623914.png

Steam hesabımı bağlamış gözüküyorum.

1656157719132.png
Böyle diyor hocam Games sekmesi ise böyle görünüyor:
1656157759503.png

Yeni konular

Geri
Yukarı