R6'da aim ve klavye kontrolü nasıl geliştirilir?

invinciblet28

Centipat
Daha fazla  
Selam. Arkadaşlar aim ve klavye kontrolümü nasıl geliştirebilirim? Bu ara en çok R6 oynuyorum o yüzden R6 özelinde bildiğiniz bunları geliştirme programları vs var mı? Aim için Aim Lab var ama onda oyun ayarlarının aynısını yapamadım bir türlü.

Hocam oynaya oynaya alışmanız daha doğru olur bence karakter modellemelerine alışmak için sürekli oynayın gelişir.
Aslında özel bir tarifi yok bunun. Oynadıkça kendi kendine gelişiyor, donanımda çok önemli ayrıca. İyi bir klavye, iyi bir fare bayağı fark ediyor.
Q ve E'yi C-v gibi baş parmağının altında kolay erişebilir bir yere yerleştir. Bu sayede daha kolay seri lean atarken wasd kullanabilirsin.

Onlar hikaye, en önemlisi monitör Hz'si.
Teşekkür ederim arkadaşlar. Berzerk hocam teşekkür ederim, deneyeceğim bunu. Oyunu yıllardır oynuyorum aslında ama konsoldan oynuyordum PC'ye yeni geçtim, biraz zorlanıyorum özellikle kontrollerde. Monitörüm 144 Hz, farem de Viper Mini bu arada.

Teşekkür ederim arkadaşlar. Berzerk hocam teşekkür ederim, deneyeceğim bunu. Oyunu yıllardır oynuyorum aslında ama konsoldan oynuyordum PC'ye yeni geçtim, biraz zorlanıyorum özellikle kontrollerde. Monitörüm 144 Hz, farem de Viper Mini bu arada.

Bu arada 10 dakikadır cevap vermeye uğraşıyorum. Cevapla diyorum diyorum olmuyor. Kafayı yedi sayfa😅

Hocam ben adamı görmeden adam beni pickleyip vuruyor. Konsoldayken hiç olmuyordu bu. Sanırım Hz'den dolayı. Herkeste 360 Hz var herhalde. Bir de ping de var tabii. Benim ping 50 60, adamların 9, en fazlasının 30.

Hocam fare evet çok çok önemli ama klavyenin pek o kadar etkisini görmedim ben şahsen. Ne gibi bir etkisi oluyor, fare gibi 2 3 bin lira vermeye değer mi bir klavyeye?
Mekanik klavyeler normal klavyelere göre daha hızlı bu sizi öne geçirir, daha sonrasında ise tercih ettiğiniz sertliğe sahip tuşlara sahip olan bir klavye kullanmanız gene sizi öne geçirir. Para konusunda bir yorum yapamayacağım.

Geri
Yukarı