R6'daki Arap kitle

İngilizce bilmemeleri, iyi oynayamıyor olmaları taktik yapamıyor olmaları senden daha az oyun hakkı vermez. Farklı bir iki ırksal olumlu örnek vermek durumu değiştirmez. Bildiğin ırkçısın sen, yapılması gereken kendini değiştirmek.
Irkçı olduğum felan yok, şu oyunda şu araplardan çektiğimi bir de sen yaşasan inan bana az bile diyorsun dersin. Bir tane bile düzgün gelse bunun ırkla alakası yok diyeceğim ama gelmiyor, ciddi anlamda gelmiyor.

İngilizce bilmemeleri, iyi oynayamıyor olmaları, taktik yapamıyor olmaları senden daha az oyun hakkı vermez. Farklı bir iki ırksal olumlu örnek vermek durumu değiştirmez. Bildiğin ırkçısın sen, yapılması gereken kendini değiştirmek.
Kendini değiştirmek de ne demek ? Toxic olan ben değilim, millete sataşan ben değilim, hata yaptıklarında yüzlerine vurmayıp olur öyle insanlik hali diyip alttan alan benim. Sırf oyun ortasında moralleri bozulmasın diye moral aşılamaya çalışan benim. Herkes ile iyi geçinmeye çalışıp keyif almaya çalışan benim. Bu durumda arapların kendisini değiştirmesi gerektiğini düşünmüyorsun da, ciddi ciddi benim mi kendimi değiştirmem gerektiğini düşünüyorsun ?

Kendini değiştirmek de ne demek ? Toxic olan ben değilim, millete sataşan ben değilim, hata yaptıklarında yüzlerine vurmayıp olur öyle insanlik hali diyip alttan alan benim. Sırf oyun ortasında moralleri bozulmasın diye moral aşılamaya çalışan benim. Herkes ile iyi geçinmeye çalışıp keyif almaya çalışan benim. Bu durumda arapların kendisini değiştirmesi gerektiğini düşünmüyorsun da, ciddi ciddi benim mi kendimi değiştirmem gerektiğini düşünüyorsun ?
Hocam bunlarda moral falan dinleme niye öyle yapıyorsun pis pedofili şerefsizlerin teki bunlar.

Takma böylelerini. İnsanları ırkçılıkla suçlayıp duyar kasmaktan ayrı yaptıkları bir şey yok.

R6, PUBG, OW, CS, COD, BF... Oynamadığım rekabetçi oyun yok. Oyunun imkan verdiği bir şeyi yapmak suç değil. Herkes rekabetçi oyunu o şekilde oynamak istemeyebilir. Meselen oyunsa onu yazarsın, Arap üzerinden anlatmaya kalkarsan bu ırkçılık. Yaptığınızdan haberiniz yok, söylenince de anlamıyorsunuz.

Geri
Yukarı