R6'daki Arap kitle

R6, PUBG, OW, CS, COD, BF... Oynamadığım rekabetçi oyun yok. Oyunun imkan verdiği bir şeyi yapmak suç değil. Herkes rekabetçi oyunu o şekilde oynamak istemeyebilir. Meselen oyunsa onu yazarsın, Arap üzerinden anlatmaya kalkarsan bu ırkçılık. Yaptığınızdan haberiniz yok, söylenince de anlamıyorsunuz.
Herkes rekabetçi oyunu öyle oynamak istemiyor diye diğerlerinin oyununu zehir etmeye ne hakkı var ?

R6, PUBG, OW, CS, COD, BF... Oynamadığım rekabetçi oyun yok. Oyunun imkan verdiği bir şeyi yapmak suç değil. Herkes rekabetçi oyunu o şekilde oynamak istemeyebilir. Meselen oyunsa onu yazarsın, Arap üzerinden anlatmaya kalkarsan bu ırkçılık. Yaptığınızdan haberiniz yok, söylenince de anlamıyorsunuz.
O yüzden R6'da özel olarak Toxiclerin banlandığı bir sistem var. Sizin bahsettiğiniz sözde imkan verilen oynanış şekli.

Aynı kitle hem PS 4'de hem de PC'de var, 6 roundda 0 kill alan araplar vardı takımda. Bana laf ediyorlardı falan. Çok değişik kitle onlar, mutele geç uğraşma.

@Mark Jefferson bunun için birçok oyun lig, sıralama gibi sistemler yapmış. Üst seviyede oynamaya başlayınca ciddiye almayan sayısı da azalıyor. Ciddiye almak gibi almamak da bir hak. Zeten bilerek seni vuran kişiyi raporlarsan ceza alıyor. Onun dışındaki yok İngilizce bilmiyorlar, taktik beceremiyorlar gibi şeyler ile aşağılamaya çalışmak hoş değil. Bu konuda bir anlaşalım artık.

@Mark Jefferson bunun için birçok oyun lig, sıralama gibi sistemler yapmış. Üst seviyede oynamaya başlayınca ciddiye almayan sayısı da azalıyor. Ciddiye almak gibi almamak da bir hak. Zeten bilerek seni vuran kişiyi raporlarsan ceza alıyor. Onun dışındaki yok İngilizce bilmiyorlar, taktik beceremiyorlar gibi şeyler ile aşağılamaya çalışmak hoş değil. Bu konuda bir anlaşalım artık.
Ben konuyu salıyorum artık yoksa bu arkadaş için ağzımdan hiç iyi şeyler çıkmayacak iyi forumlar

Siz anlamak istemiyorsunuz sanırım. Benim öfkem tam olarak taktik bilmemelerinden ve oynayamamalarından değil, bunların yanında TOXİC olmalarından. İstediği kadar taktik bilmesin oynayamasın, eğer toxic değilse başımın üstünde yeri var. Ama hem toxic olup hem de yanına bunlar eklenince ister istemez tepki göstermek zorunda kalıyorum. Ayrıca Ciddiye almamak ile Toxic olmak arasında çok büyük bir fark var, bunu da yakında öğrenmenizi umuyorum.
Ben konuyu salıyorum artık yoksa bu arkadaş için ağzımdan hiç iyi şeyler çıkmayacak iyi forumlar
Haklısın, tartışmaya değmez ben de salıyorum.

Geri
Yukarı