Rehber R6S Oynayışlara Göre Saldırı Operatörleri

Lol'de E-Spor'da oynansın diye her sene Buff yiyen karakterler var (Yasuo-İrelia-Vayne)
Valve ise kendi kendine oyunlarını öldürüyor, DOTA E-Spor'u hala var ama oyunun kitlesini düzeltmeye gram uğraşmadıklarından dolayı DOTA'ı izleyen kitle çok azaldı.
Ubisoft ise R6S'i yücelteceğiz diyip Arcade FPS yapmaya çalışıyor. Şikayetçi değilim daha Chill bir oyun oldu.
Vayne bence en güçsüz ADC'lerden biri şu an oyunda.
Yasuo buff'ının en temel sebebi karakterin win deltasının çok düşük olması.
Evet, oynayan adam deli gibi oynuyor. Güçlü ve bozuk bir çar. Ama çoğunluk oynayamadığı için karakterin overall değeri çok düşük ve dengeleme atacağı zaman her maçı tek tek analiz etmektense genel değere bakıyor oyun dengelemecileri. Yasuo da deltanın altında olduğundan buff yiyor.

86 diye kalmış benim akılda, niye bilmiyorum. Ama öyle işte. Type 89 kullanın yani.
Type 89-Acog-Angled Grip.
Cennete yolculuk ama hissiyatını en sevdiğim silahlardan biridir.
Bizim milletin ağlama işi. Türk gelecek diye 2 senedir çırpınıyorlar. Belki diğer sezona gelir ama yok yani. Ubisoft'a küfür yağdırıyorlar sırf Türk operatör yok diye.
Ubisoft'un Yıl 6 öngösterimini izlemiştim. Belçikalı bir operatör bile var ama Türk bu sene de gelmeyecek. Gelmesin de.
Oyunda nickimde Türkçe'ye dair tek bir ibare bile yok ama gelen Türk gene küfrediyor gene küfrediyor. Aşırı rahatsız oluyorum R6'daki Türk kesimden.

Evet, oynayan adam deli gibi oynuyor. Güçlü ve bozuk bir çar. Ama çoğunluk oynayamadığı için karakterin overall değeri çok düşük ve dengeleme atacağı zaman her maçı tek tek analiz etmektense genel değere bakıyor oyun dengelemecileri. Yasuo da deltanın altında olduğundan buff yiyor.
Hocam konu LoL konusu oldu salın artık :D.

Oyuna nasıl bir Türk operatör gelecekti? Haberim yok da.
Sonradan gördüğüm için kusura bakmayınız.
Bize anlatıldığı kadarıyla patlatılan Reinforce'ları tuğlayla tamir edebilen bir karakter olacaktı ve Türk olduğumuz içinde hızlı makineli tüfeklerimizden birini kullanacaktı, savunma operatörleri arasında gözde olabilirdi çünkü Kaid-Bandit-Türk operatör yaptığınızı düşünsenize! Ah ah...
Bunlara karşı çıkmıyorum ama her karakter birbirine tek atması için zorlarken Tanklar ne yapacak? Mundo Rework'ü gibi saçmalayıp ölümsüz olsun demiyorum ama büyü direncine sahip 4 tank itemi kaldı seçeneğimiz yok. O sırada Mage'lerin onlarca itemi var.
Karakter buff nerf'e karşı değilim ama bi zahmet E-Spor'da oynanacak diye güçlü olana Nerf atmayın be!
Master Yi profesyonel alanda görmek için her sene Buff alır o ara penta oranı en yüksek şampiyondur falan iyice çekilmez hale geldi. Tank ve tüm Sup'ları oynayan biriydim gram zevkli değil artık hiçbiri. Yeni gelen itemi bekliyorum Yorick oynayıp gene diamond'a çıkacağım!

Aşırı Volt'tan patlatarak EMP bombası... :D İyi güldürdün. Şimdi gerçek dünyada EMP etkisi nasıl elde ediliyor araştırmanı tavsiye ederim. Düşündüğün kadar kolay değil.
Balistik kalkan günümüzde de var ve kullanılıyor ama bir adet 5.56 mermisini durdurması işin o camın olması gereken kalınlık neredeyse 10 cm kadar ve aşırı ağır. Bunu Rainbow Six: Siege izleyen eski bir komando söylüyordu. Video'yu youtube'dan bulabilirsin.
O kadar gerçekçi olsaydı bir çoğumuz zaten oynarken zevk almazdı oyun Arma-İnsurgency SandStorm'a dönerdi.
Gene de R6 Arcade FPS türünün en iyisi diyebilirim. Oyundan tek bir isteğim var hangi uzantı neye yarıyor açıklama yazılsın artık, yeter AA! Flash Hider napıyor hala bilmiyorum :D

Yeni konular

Geri
Yukarı