Rehber R6S Oynayışlara Göre Saldırı Operatörleri

Uzun süredir ilgimi çeken bir oyundu. Dün Uplay'de ki indirimi görünce affetmedim Deluxe Edition'u aldım. Güzel bir rehber olmuş, benim gibi oyuna yeni başlayan kişiler için ne önerirsiniz peki?
Savunmada kesinlikle ama kesinlikle Pulse. Düşmanların hangi haritada nerelerden geldiğini öğretir. Aşağı-yukarı oynamayı öğretir. En önemlisi ise kill almayı öğretir.
Saldırıda ise Thermite. Silahın sekmesini öğretir, nerelerden saldırılabileceğini öğretir. Takım ile oynamayı öğretir.

Uzun süredir ilgimi çeken bir oyundu. Dün Uplay'de ki indirimi görünce affetmedim Deluxe Edition'u aldım. Güzel bir rehber olmuş, benim gibi oyuna yeni başlayan kişiler için ne önerirsiniz peki?

Aynı zamanda susturucu takma hasarını düsürür, saldırıdaysan düşmanlar pencereden sana saldırabilir ama unutma sende onlara saldırabilirsin, mute dronuna parazit verir parazite doğru gidersen dronun bozulur, dronla giderken ekranın üstü ve altından beyaz çizgiler geliyorsa orada birisi vardır demektir, headshot her türlü tek atar, kalkanları kıramazsın ama omuz olayı, duvarlara F tuşu ile reinforce yapmayı unutma, düşmanlar her yerden çıkabilir, caveria ile birini bayılttıysan F tuşu ile onu bıçakla ve diğer düşmanların yerini gör, cam kırılma sesi duyduysan camlara sık fuze ya da uzaktan patlayıcı anlamına gelir, alt kattaysan üst kattan sana delik açıp vurabilirler, C tuşu sonra teşekkür edersin.

Yani R6 ile r6s aynı şey mi oluyor? Bende alacağım, rehber işime yarar diye kaydettim. Teşekkürler.

Aslında tam olarak aynı şey değil. R6 serinin genel adı. Bundan önce de oyunları vardı. Lakin seri çoğunluk olarak en azındna ülkemizde bu oyun ile popüler olduğundan R6 olarak biliniyor. R6S ise Tom Clancy's Rainbow Six: Siege.

Geri
Yukarı