R6s Steam'den açılmıyor

Ş.Emir Yılmaz

Centipat
Daha fazla  
R6S'yi normalde Epic'den oynuyordum. Yaz indiriminde düşünce Steam'den aldım. Fakat oynaya basınca “bu ürünün sahipliğini doğrulamakta sorun yaşandı diyor ve açılmıyor. Ne yapabilirim acaba?

İki oyunu da aynı paket olarak satın aldıysanız iki farklı hesap girmeniz gerekiyor. Zaten bağlı olan bir hesabı başka bir hesapta yükseltme dışında kullanmazsınız. Daha yüksek paketli oyun aldığınız zaman yine aynı Ubisoft hesabınızla giriş yaparsanız oyunun paketi yükselir ve eski hesabınızla oynarsınız. Ancak yine aynı pakette birden fazla oyuna sahip olmuş olursunuz ve oyun size eski hesabınızı girmeye çalıştığınızda zaten oyuna bağlı bir hesabınız olduğu için "Ürün sahipliğini doğrulamada sorun yaşandı" uyarısı verir. Farklı bir hesap girmeyi deneyin.

İki oyunu da aynı paket olarak satın aldıysanız iki farklı hesap girmeniz gerekiyor. Zaten bağlı olan bir hesabı başka bir hesapta yükseltme dışında kullanmazsınız. Daha yüksek paketli oyun aldığınız zaman yine aynı Ubisoft hesabınızla giriş yaparsanız oyunun paketi yükselir ve eski hesabınızla oynarsınız. Ancak yine aynı pakette birden fazla oyuna sahip olmuş olursunuz ve oyun size eski hesabınızı girmeye çalıştığınızda zaten oyuna bağlı bir hesabınız olduğu için "Ürün sahipliğini doğrulamada sorun yaşandı" uyarısı verir. Farklı bir hesap girmeyi deneyin.
Anlamadım da şimdi ben oynayabilir miyim oynayamaz mıyım?

Anlamadım da şimdi ben oynayabilir miyim oynayamaz mıyım?
Oyunu oynayabilmek için Ubisoft hesabı gerekli. Oyun tamamen buna bağlı durumda. Eski hesabınızı girdiğiniz halde "Ürün sahipliğini doğrulamada sorun yaşandı" uyarısı alıyorsanız başka yeni bir hesap girin. Ancak yeni hesap girince bu uyarıyı alıyorsanız oyunu hangi hesapla oynuyorsanız o hesabı girmeyi deneyin. Farklı yerlerden aldığınız oyun yine de tek bir noktada Ubisoft üzerinden oynamanızı isteyecek.

Geri
Yukarı