R6'ya yeni başlayan için tavsiyeler

Timur Özcan

Kilopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: ASUS Prime A320M-K
İşlemci: AMD Ryzen 5 5500
RAM: GSkill Ripjawvs 8GB 3600 MHz x2
ROM 1 (C:): SanDisk SSD Plus 240GB (SSD)
ROM 2 (D:): Toshiba DT01ACA100 1TB (HDD)
Ekran Kartı: MSI RX 460 2GB OC
Kasa: Power Boost VK-G3621C
PSU: Corsair CV550 550W 80+ Bronze
Meslek
Öğrenci
Geçen hafta sonu R6 Deluxe Edition 27 TL oldu ve ben hemen aldım. Yaklaşık 4 gündür oynuyorum ama genelde az leşim oluyor. Yani öldürmekten çok ölüyorum tüm operatörleri deniyorum bilmediğimden. Hangi operatörler kolaydır, telefonuma indirip R6 haritalarının taktiklerine ulaşabileceğim bir uygulama var mıdır? Cevaplarınızı bekliyorum.

Aim geliştirmek için yalnız kurt (terörist avı) oynayabilirsiniz. Operatörlerin özelliklerini YouTube'dan video izleyerek öğrenebilir ve ona göre satın alabilirsiniz. Olaylar kısmında alıştırma yapabilirsin. Oyunda çok iyi aimin olsa bile harita bilgisi en fazla olan kazanır. En iyi yalnız kurt oyna hem aim geliştir hem de haritaları öğren.

Merhaba, tavsiyem öncelikle 1000k değerinde olan operatörleri açmaya çalışın ve silah tepmesi en az olan ve özelliklerini en kolay kullanabileceğiniz operatörleri kullanmanızı tavsiye ederim. Son olarak biraz da haritayı kavramaya çalışmalısınız. Şu sayfadan operatör özelliklerine bakın. Ölmekten sıkılmayın ama mermiyi nerden yediniz, hangi tuzak düşürdü ve nasıl kullanıldı bunlar size zamanla ders olacak.

Takılma çok 100 saate yaklaşınca öğrenirsin tam olarak haritalar dahil. Sadece YouTube'dan tüm operatörlerin özellikleri videosu izle ki "Nereden öldüm? Nasıl öldüm? Bu ne? "demeyesin.

Twitch'ten bolca izle. Önemli olan kill alman değil, takımına katkı sağlamaya çalış. Bunun için de haritaları kavraman gerekiyor. Merak etme, fazla sürmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı