R7 1700X için 120mm sıvı soğutma önerisi

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba Ryzen 7 1700X işlemci kullanıyorum daha önceden sıvı soğutma sistemim bozulduğu için hava ile soğutma almıştım az önce kontrol ettim ki onun da üzerindeki bakırların bazıları erimiş sanırım yenilemem gerekiyor. 120mm`lik sıvı soğutma bakıyorum, önerileriniz nelerdir? Alttaki soğutucu nasıl mesela?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ürünün 240'lık olanını kullanıyorum. Fanları sıkıntılı olabiliyor. Soğutma bakımından sorunsuz ama fan sesi yüksek bir ürün. Ben ayrıca farklı fan alıp bu sorunu halletim.

Eğer RBG takıntın yok ise Corsair Hydro Series H45 tavsiye ederim.

Attığın kalitesiz uzun vadede sıkıntı çıkarabiliyor.
Bu daha iyi olur:

Kaliteli markadır fakat bu sıvı soğutma şart değilse bu fiyata iyi kule tipi soğutucular bulunabilir.

Merhaba Ryzen 7 1700X işlemci kullanıyorum daha önceden sıvı soğutma sistemim bozulduğu için hava ile soğutma almıştım az önce kontrol ettim ki onun da üzerindeki bakırların bazıları erimiş sanırım yenilemem gerekiyor. 120mm`lik sıvı soğutma bakıyorum, önerileriniz nelerdir? Alttaki soğutucu nasıl mesela?

Kötü, daha iyileri bulunur.

Üstte öneriler verilmiş, push n pull yapmayacaksan egzoz fana kule tipi almanı tavsiye ederim. SE 224 XT falan gibi, veya aynı bütçede SE 234 veya Fuma 2.

Geri
Yukarı