R7 240 2 GB alınır mı?

The Conqueror

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Elimde Core Duo 2 ve 4 GB RAM olan bir sistem var. Ekran kartım ise HD 4450 512 MB yani kısaca bu sisteme düzgün bir ekran kartı ekleyip en azından kullanılabilir hale getirmek istiyorum. Bütçem 300- 400 lira civarında şu an için 400 liraya R7 240 2 GB ekran kartları gördüm. Bu ekran kartları nasıldır? Zamanında miningde kullanılmış olma potansiyeli olan bir kart mıdır? Kullanıldıysa ne gibi bir sıkıntı yaratır? Ben kartın sağlıklı olduğunu nasıl anlarım alırken? Şimdiden teşekkürler.

400 TL'ye R7 240 alınmaz. İkinci el GTX 750 Ti almanızı öneririm.

Banada bu mantıklı geldi bizim kasada R7 240 4 GB var yeni nesil oyunlarda zorlanmaya başladı.

Hocam Letgo gibi sitelerde kovalamanızı öneririm. Pazarlık ile 450 TL'ye alabilirsiniz.

Arkadaşım VALORANT gibi oyunlarda 100-150FPS alıyor o kart ile. Ama baya eski bir kart şahsen önermem ama darboğaz konusu da var.
Core Duo işlemci var yani o da yaklaşık 10 yıllık bir işlemci ikisi düzgün çalışacak ise eğer eski olması çok sorun değil benim için
Hocam Letgo gibi sitelerde kovalamanızı öneririm. Pazarlık ile 450 TL'ye alabilirsiniz.
Peki hocam alırken bu kartı performansından bir sorun olmadığından nasıl emin olurum. Yapabileceğim veya yaptırabileceğim bir test var mı?

Bunlara bakın;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı