R7 240 BIOS menüsüne girme

SabriKeser

Hectopat
Yer
Aksaray
Daha fazla  
BIOS nedir bilmediğim için buraya açtım konuyu. Sanırım menüye girmek için her ekran kartı farklı şeyler kullanıyormuş.

Nasıl girebilirim? Gelişmiş başlatma mıydı neydi onu denedim orada yoktu galiba. Açılırken F10'a bastım olmadı.

Dediğim gibi bilgi sahibi değilim BIOS konusunda. Yanlışım varsa söyleyin lütfen.

VT'yi etkinleştirmek için girmeye çalışıyorum.

Eğer bios nedir bilmiyorsanız girmemenizi tavsiye ederim çünkü ayarları değişirsiniz ve sisteminiz de problemler oluşa bilir. vasiyem girmemenizde. ama yok girmek isterseniz bazı bilgisayarlarda ENTER ve ya ESC basarak kullana bileceğiniz tuş kombinasyonları var oradan bakıp aça bilirsiniz.

R7 240 ile VT açmanın alakasını anlamadım. Onun dışında anakart modelinizi söylerseniz size BIOS tuşunu söyleyebiliriz.

R7 240 ile VT açmanın alakasını anlamadım. Onun dışında anakart modelinizi söylerseniz size BIOS tuşunu söyleyebiliriz.
AMD Radeon R7 240.
2 tane bellek mi kullanaıyorsunuz?
Nasıl yani?
Eğer bios nedir bilmiyorsanız girmemenizi tavsiye ederim çünkü ayarları değişirsiniz ve sisteminiz de problemler oluşa bilir. vasiyem girmemenizde. ama yok girmek isterseniz bazı bilgisayarlarda ENTER ve ya ESC basarak kullana bileceğiniz tuş kombinasyonları var oradan bakıp aça bilirsiniz.
Girmesem daha iyi olur o zaman teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı