R7 240 CS:GO FPS düşmesi

Hyperiod

Decapat
UserBenchmark isimli site güvenilir sonuçlar sunmuyor.

Bunu söylemişlerdi ama oyun içinde de CS:GO'da düşük ayarda 60-70 FPS alıp az da olsa FPS düşmesi yemem normal mi? İlk aldığım zaman GTA 5'i en düşük ayarda oynatan PC formattan sonra kendine gelemedi maalesef.

ASUS A68hmk - AMD Radeon R7 240 4 GB - AMD A10 7870K - 8 GB 2400 MHz teamgroup RAM - 240 GB Kingston SSD - VX500 Power Supply 500W.

Bunu söylemişlerdi ama oyun içinde de CS:GO'da düşük ayarda 60-70 FPS alıp az da olsa FPS düşmesi yemem normal mi? İlk aldığım zaman GTA 5'i en düşük ayarda oynatan PC formattan sonra kendine gelemedi maalesef.

ASUS A68hmk - AMD Radeon R7 240 4 GB - AMD A10 7870K - 8 GB 2400 MHz teamgroup RAM - 240 GB Kingston SSD - VX500 Power Supply 500W.
Ekran kartının driverini yükledin mi ?

Hocam normaldir. Size önerim daha iyi bir performans için Dual-Graphics'i aktifleştirmelisiniz. CPU ve GPU'nuz destekliyor. Gözle görülür bir artış olucaktır.

Ekran kartının driverini yükledin mi ?
Windowsdan baktığımda güncel gözüküyor o yüzden kendi sitesinden yüklemedim burada bir sorun olabilir mi ?
Hocam normaldir. Size önerim daha iyi bir performans için Dual-Graphics'i aktifleştirmelisiniz. CPU ve GPU'nuz destekliyor. Gözle görülür bir artış olucaktır.
Bunu deneyeyim birde teşekkürler tavsiye için.
Hocam bios ayarlarından dual graphics için uygun şekilde ayarladım ancak bilgiaayarı yeniden başlattıktan sonra ekrana görüntü gelmiyor.
Herşeyi eskisine döndürdüm satıyorum direk bilgisayarı birşey olmaz bilgisayardan.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı