R7 240 Ekran Kartı H55MXV Anakart Uyumu

Insecta

Hectopat
Daha fazla  
H55MXV anakart kullanıyorum. Bu anakart üzerine MSI veya ASUS'un R7 240 ekran kartını takarsam bir sorun yaşar mıyım? Bilgisi olanlar yardım ederse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
teşekkür ederim yardımın için asusun ekran kartınımı msiın ekran kartınımı alıyım ona karar veremedim şimdi msı daha iyi gözüküyor bellek hızı, güç tüketimi ve şıklık açısından ama boyutu biraz büyük sanki

teşekkür ederim yardımın için asusun ekran kartınımı msiın ekran kartınımı alıyım ona karar veremedim şimdi msı daha iyi gözüküyor bellek hızı, güç tüketimi ve şıklık açısından ama boyutu biraz büyük sanki
Hangisi ucuzsa onu al diyim :) Buna vereceğin para çöpe atılmış para gibi bunu almayıp en az r7 360 almalısın bence. Bu arada güç kaynağınında yeterli olması lazım tabi.

bende r7360 takmak isterimde bellek tipi gddr5 uyum sağlamaz artık kararımı veririm büyük ihtimal msı r7 240 alıcam eski olabilir ama çöpe atılmış bir para olarakda görmüyorum herkes yeni parçalar alıp takıcak diye bir kaide yok sonuçta

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı