R7 240 ekran kartı nasıl takılır?

55drogba55

Femtopat
Daha fazla  
Q7114 anakartım Intel Celeron J3060 işlemci 4 GB RAM'im var Sapphire R7 240 ekran kartı aldım anakarta olmuyormuş en uygun bir şekilde ekran kartını nasıl takabilirim uyumlu ucuz anakart var mıdır bilgisayarcıya yazdım getir bakalım dedi ama gidip de oraya boşa gitmek istemiyorum.
Aldım derken bir arkadaşım verdi kullanmıyordu.

Son düzenleme:
Q7114 anakartım Intel Celeron J3060 işlemci 4 GB RAM'im var Sapphire R7 240 ekran kartı aldım anakarta olmuyormuş en uygun bir şekilde ekran kartını nasıl takabilirim uyumlu ucuz anakart var mıdır bilgisayarcıya yazdım getir bakalım dedi ama gidip de oraya boşa gitmek istemiyorum.
Aldım derken bir arkadaşım verdi kullanmıyordu.
Anakartını internette bulamadım. Emin misin isminin o olduğuna?

Pardon başında KQ7114 olucak anakart değişmeliymiş kesin ekran kartı takmak için anakart dışında masraf yaparmıyım
Bilgisayarcı bir abiye sordum sadece anakart değişse olur mu diye olur dedi gel bakalım dedi sonra bende oraya gidip elim boş dönmek istemiyorum sadece anakart değişirse gideceğim ekran kartı işlemcinin uygun fiyatlı bir anakart olursa gideceğim.
Bilgisayarım APU sistem oluyor adı galiba Intel HD gtaphics yani ekran kartı yok gerçekten bu ekran kartını takmaya ihtiyacım var oyun oynamayı çok seviyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı