R7 240 frekans arttırırken arıza verdi

@Gapirkont hocam stok olarak 1800MHz bellek hızıyla geldi ben bellek hızına dokunmadım, ben GPU hızını ayarladım ve 780MHz'den yavaş yavaş 1000MHz yaptım ama güç değerleriyle oynamadım, zaten o yüzden arıza verdi galiba
@Gapirkont şu an sistemimde eski kartım olan GF 9500 GT takılı durumda ve normal bir şekilde çalışıyor, isterseniz kartın verdiği arızanın resmini atabilirim

Arızanın resmini atın. Böyle bir durumda arıza vermesi imkansız gibi bir şey. Ufak ufak artırdıysanız bir sorun olmaması gerek.

@Gapirkont sadece 220MHz arttırdım, zaten Radeon Adrenalin yazılımı daha üstüne izin vermedi, 5dk içinde resmini atarım
@Gapirkont ayrıca kartın GPU arızası verdiğini düşünmüyorum, çünkü Windows kartı tanıyor

Hocam kart görüntü vermiyor mu şu an? Dediğim gibi her ne olursa olsun yavaş yavaş +220MHz gibi bir değerde kart zarar görmez. En fazla görüntü gider ve ayarlarını sıfırlar.

@Gapirkont görüntü veriyor ama açılıştan 2 dakika sonra görseldeki görüntüyü veriyor ve 5 saniye sonra siyah ekrana geçiyor
@Yanlız adam attım hocam resmi

Dosya Ekleri

• IMG_20220519_135104.jpg
    IMG_20220519_135104.jpg
    345,7 KB · Görüntüleme: 32

Geri
Yukarı