R7 240 ile AMD Athlon X4 860K darboğaz yapar mı ?

Neden almayayım ? Önereceğin o fiyatlarda işlemci varsa paylaşırsan sevinirim.
G4560. Bu işlemci 250 TL'den başlıyor, 300 TL'ye gördüm en pahalı o da Vatan'da. 860K ise en ucuz 330 TL.

Ayrıca çok daha performanslı bir işlemci. Yükseltmeye açık olması da başka bir avantajı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Direk G4560 vs 860K karşılaştırması bulamadım. Ama G4400 vs 860K izle, ardından G4400 vs G4560 izle. G4560, 860K'dan ne kadar önde zaten anlarsın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Direk G4560 vs 860K karşılaştırması bulamadım. Ama G4400 vs 860K izle, ardından G4400 vs G4560 izle. G4560, 860K'dan ne kadar önde zaten anlarsın.

Eline sağlık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı