R7 240 ile ASUS TUF VG24VQ monitör kullanma

hzmendel

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Yarın bu Asus Tuf Gaming VG24VQ 23.6" 144Hz 1ms (HDMI+Display) Freesync Curved Monitör (hepsiburada.com) monitörü alacağım. Ama ekran kartım MSI R7240 ileride ekran kartımı değiştireceğim şu anlık oyun oynamıyorum bu monitörü alsam Canlı ders ve çok nadir LoL için kullanacağım yeni ekran kartı alana kadar R7 240 bu monitörü taşır mı? Dediğim gibi ekran kartını değiştirene kadar oyun oynamayacağım. Bu uzun bir süre olabilir sadece, merak ettiğim kartın çok yorulup yanması vs. yaşanabilir mi?

Yarın bu Asus Tuf Gaming VG24VQ 23.6" 144Hz 1ms (HDMI+Display) Freesync Curved Monitör (hepsiburada.com) monitörü alacağım. Ama ekran kartım MSI R7240 ileride ekran kartımı değiştireceğim şu anlık oyun oynamıyorum bu monitörü alsam canlı ders ve çok nadir LoL için kullanacağım yeni ekran kartı alana kadar R7 240 bu monitörü taşır mı? Dediğim gibi ekran kartını değiştirene kadar oyun oynamayacağım. Bu uzun bir süre olabilir sadece, merak ettiğim kartın çok yorulup yanması vs. yaşanabilir mi?

Taşır merak etme güzel monitördür kendisi.

Taşır fakat 144HZ tadını alabilir misiniz ? Pek sanmıyorum. 144FPS çoğu oyunda R7 240 düşük kalır. Ekran kartına bir zarar gelmez.
Herhangi bir sıkıntı olmaz.
cevaplar için çok teşekkürler peki eski kare monitörümle beraber çift monitörle kullansam sıkıntı olur mu ekran kartı değiştirene kadar film ve ders harici pek bir şey yapmayacağım :)
Taşır merak etme güzel monitördür kendisi.
İçim rahat alabilirim değil mi bu monitörü sıkıntı çıkarmaz bana uzun bir süre 3 yıl da garantisi varmış zaten.

cevaplar için çok teşekkürler peki eski kare monitörümle beraber çift monitörle kullansam sıkıntı olur mu ekran kartı değiştirene kadar film ve ders harici pek bir şey yapmayacağım :)

İçim rahat alabilirim değil mi bu monitörü sıkıntı çıkarmaz bana uzun bir süre 3 yıl da garantisi varmış zaten.
R7 240'a o kadar yüklenme bence. Tek mönütörle idare et.

Yeni konular

Geri
Yukarı