R7 240 Pentium D League of Legends kasma sorunu

Eyes

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba iyi günler. R7 240 ekran kartını ilk aldığım zaman çok rahat bir şekilde yüksek ayarlarda League of Legends oyununu oynayabiliyordum ancak 1-2 ay geçtikten sonra düşük ayarda bile kasmaya başladı. Bilgisayarım formattan geldi ve tüm güncelleştirmeleri yaptım, oyuna girdim ve hala düşük ayarda kasıyor. Ne yapmam lazım? 1280x720 çözünürlük ve en düşük ayarlarda kasıyor.
İşlemci: Intel Pentium D CPU 3.00 Ghz
Ekran Kartı: MSI R7 240 2 GB
Bellek: 2 GB DDR2

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyuna gelen son güncellemelerden veya son driver güncellemelerinden olabilir. Sana tavsiyem 30-40 liraya Core 2 Duo (100 lira da olur dersen Quad veya Xeon), 20-50 liraya da 2 veya 4 GB RAM eklemen. En kötü 50 liraya Core 2 Duo ve 2 GB eklemelerini yaparsın, hem bu sayede CS:GO falan da oynarsın.

@The Man From E.A.R.T.H. 3-4 ay sonra dizüstü bilgisayar alacağım nasip olursa,2 hafta sonrada üniversiteye gideceğim için yükseltmeye gerek duymuyorum. Peki benim performans arttırmak ve yükseltmeleri yapmak için yükleyebileceğim bir veya birden fazla program varsa onları söyleyebilir misiniz ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı