R7 240 sistem görüntü vermiyor

Joanaa

Femtopat
Merhaba anakartım Foxconn 31MXP, monitörüm VGA 60 Hz bir monitör, eski ekran kartımla görüntü alıyorum ama R7 240'ı taktığımda görüntü alamıyorum, bir ara görüntü almıştım yaklaşık 1-2 saat kullandım bilgisayarı ama sonradan tekrardan gitti ve görüntü alamamaya başladım, BIOS'um da güncel. Acaba monitörümden mi anakartımdan dolayı mı görüntü alamıyorum? Yoksa ekran kartında mı sorun vardır, maalesef ekran kartını başka bilgisayarda deneyemiyorum. Yorum yapan herkese şimdiden teşekkürler.

DDU ile eski sürücüyü silmeyi deneyin. Sonradan yeni ekran kartınızı takınız ve R7 240'ın driverını kurunuz.
Yaptım hocam, maalesef olmadı.
Sistem net belirtin.
En son yaptığınız işlem neydi?
400W PSU + Xeon E5450 işlemcim var, bios güncelledim, ddu ile eski sürücüleri kaldırdım güncel ekran kartı driverlerini kurdum, görüntü gittiğinde ise herhangi bir işlem yapmıyordum hocam normal takılıyordum ekstra bir şey yapmadım.

Yaptım hocam, maalesef olmadı.

400W PSU + Xeon E5450 işlemcim var, bios güncelledim, ddu ile eski sürücüleri kaldırdım güncel ekran kartı driverlerini kurdum, görüntü gittiğinde ise herhangi bir işlem yapmıyordum hocam normal takılıyordum ekstra bir şey yapmadım.
Bakın şöyle yapalım :
1 : Klavye tepki veriyormu bakın.
2 - Veriyorsa yani ışığı açılıştan 4-5 saniye sonra açılıyorsa, HDD varsa sistemde normal açılış süresine kadar bekleyin bakın, klavye tepki veriyorsa görüntü biriminde sorun vardır.

Bakın şöyle yapalım :
2 - Veriyorsa yani ışığı açılıştan 4-5 saniye sonra açılıyorsa, HDD varsa sistemde normal açılış süresine kadar bekleyin bakın, klavye tepki veriyorsa görüntü biriminde sorun vardır.
Müsait olduğumda deneyip cevaplayacağım hocam teşekkür ediyorum
Bakın şöyle yapalım :
Hocam denedim, fanlar dönüyor klavye ve mouse ışıkları yanıyor, monitörde kablolarınızı kontrol ediniz yazıyor. VGA to HDMI dönüştürücü ile de denedim bu arada o da görüntü vermiyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı