R7 240 sistem ne kadar eder?

Leodex

Femtopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Anal Fisting Operatörü
Merhabalar efendim benim ismim Alperen bu siteye daha yeni kayıt oldum, öncelikle şimdiden cevaplarınız için şükranlarımı sunarım.

Benim bir bilgisayar sistemim var ve ben bu sistemden kurtulup, sistemimi satmak istiyorum ama malumunuz piyasa yüzünden düzgün bir fiyat koymakta zorlanıyorum.

Sistemim:
  • Gigabyte GA-MA770-UD3 (rev. 2.1) Anakart
  • 8 GB Hyperx marka soğutuculu ram 1600mhz
  • 1TB Samsung Harddisk
  • AMD Phoenom X4 965 (3.4 GHZ) CPU
  • RGB ledli 4 fanlı bir kasa
  • R7 240 4GB Ekran kartı
  • 450W psu
Evet sistem bu şekilde kendisi ile çok güzel zamanlarım oldu çoğu oyunu bitirdim en son BF5 oynadım bu oyunda 720p de 30 ile 40fps arası bir değer alıyordum ve rahatça bu oyunu oynamıştım. Sistem temizdir harddisk sağlamdır bad sector yoktur, hiçbir parçaya oc yapmadım, yapmaktanda korktum. Sizce ikinci el piyasası ve dolar kuruna bakaraktannekadara satabilirim? bundan kazandığım para ile laptop alacağım, fiyat belirtirken bunlara dikkat ederseniz sevinirim ve lütfen ölücülük yapmayın ben zengin birisi yada Meclis Lokantası sahibi değilim, enflasyonla topyekün mücadele edecek biriside değilim ona göre fiyat belirtir iseniz çok müteşekkir olurum, İyi Forumlar.

Anakart şuan 300 tl eder H55'ler bile 350 tl şuan ki piyasada,
İşlemci maksimum 200 ama ben 50 lira dahi vermem,
RAM'ler 200,
1tb harddisk 300,
Kasa görmeden bilmiyorum ama max 200,
r7240 max 300,
psu 100

Parçaları tek tek satmanızı öneririm.
Mantıklı bir fikir sistem hatta ederinden daha fazla fiyata sahip olur, teşekürler.
Anakart şuan 300 tl eder H55'ler bile 350 tl şuan ki piyasada,
İşlemci maksimum 200 ama ben 50 lira dahi vermem,
RAM'ler 200,
1tb harddisk 300,
Kasa görmeden bilmiyorum ama max 200,
r7240 max 300,
psu 100
Bu sistem bukadar ediyorsa galiba 2 günlük Kuşadası'nda deniz manzaralı, havuzlu bir villada kalabilirim, teşekkürler Hakna7.

Yeni konular

Geri
Yukarı