R7 240 sistem Phasmophobia oynatır mı?

Düşük ayarlarda Dying Light 2 bile 40 FPS oynatıyor. Oynayabilirsin rahatlıkla. Orta-yüksek ayarlarda bile oynayabilirsin phasmoyu.

Sistem gereksinimleri bayağı yüksekti tereddüt ettim biraz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
dk 13'ü aç bak bir.

Dalga mı geçiyorsun? R7 240 Dying Light 2 açmaz bile crash verip kapanır, açılsa da en düşük ayarlarda 720p ile 8 FPS falan verir.

Üstteki video yalan söylüyor o zaman...

Phasmophobia için demiştim ama :D
R9 falan istiyordu.

Dying Light 2 çok daha yüksek sistem ister. Onu baz alaraktan phasmo rahat açar dedim. Yıllardır oynadığım bir oyun. Öyle sistem vs istemiyor.

Üstteki videoda 720p kalite en düşük ayarda ortalama 18 FPS falan almış kendi videonudamı izlemedin.

Dying Light 2 çok daha yüksek sistem ister. Onu baz alaraktan phasmo rahat açar dedim. Yıllardır oynadığım bir oyun. Öyle sistem vs istemiyor.
Optimizasyon diye bir şey var hani?

Üstteki videoda 720p kalite en düşük ayarda ortalama 18 FPS falan almış kendi videonudamı izlemedin.

Frametime a bakmışım ben. Sonuç olarak yine dediğime geliyoruz. Bu oyunu açan kart phasmoyu orta-yüksek grafikte rahat oynatır. Zaten konu hiçbir zaman Dying Light 2 değildi. Onu baz alarak bir örnek verdim o.

Phasmophobia'yı bana mı öğretiyorsun hocam? 300 saate yakın sürem var. Optimizasyon sorunu hiçbir şekilde yok oyunda. Gayet yağ gibi akan bir oyun.

Geri
Yukarı