R7 240 sistemde GPU performansı düşük

StromWave

Hectopat
Merhaba. Eski HDD uzun süredir format atılmıyor. Büyük ihtimalle virüs var. Ekran kartı performansı çok düşük. R7 240'ın performansını alacağıma GT 210 performansını alıyorum. Yeni bir ekran kartı taksam aynı şekilde ekran kartı performansı düşer mi? GTX 750 Ti takmayı düşünüyorum.

Büyük ihtimal virüs var demişsin bilgisayarda miner virüsü bulaşmışsa ekran kartını sömürüyordur yani yeni ekran kartında da aynı problemleri yaşayabilirsin.Virüs olduğundan şüphe ediyorsan tarama yaptır.

Merhaba. Eski HDD uzun süredir format atılmıyor. Büyük ihtimalle virüs var. Ekran kartı performansı çok düşük. R7 240'ın performansını alacağıma GT 210 performansını alıyorum. Yeni bir ekran kartı taksam aynı şekilde ekran kartı performansı düşer mi? GTX 750 Ti takmayı düşünüyorum.

İkinci el alabilirsiniz 750Ti'ı sıfır almayın sakın. Eğer mining virüsü yediyseniz normal.

İkinci el alabilirsiniz 750 Ti'ı sıfır almayın sakın. Eğer mining virüsü yediyseniz normal.

2.el pek güvenmiyorum yani yük altına girmiş olabilir ekran kartı sorun yaşatmazmı ileriki zamanda.
Tam tarama uzun sürer zaten (2 buçuk-3 saat). Dişinizi sıkın ve bitmesini bekleyin taramanın.

Kaspersky'ı indirdim şu an kuruluyor onun dışında bir öneriniz var mı format olmuş burada 150TL ne gerek var.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı