R7 240 sisteme hackintosh kurulur mu?

unsalicmez

Kilopat
Aşağıda yazdığım özelliklere ait bir bilgisayarım var fakat sorunsuzca Mac OS X kurulabilir mi sormak istiyorum.

*Asus Z77-A anakart
*İntel Core i7 3770 işlemci
*16GB DDR3 RAM
*Asus R7 240 2GB ekran kartı

Özellikle çift monitör kullandığımı, bu iki monitörümü de harici ekran kartından aldığımı ve Windows'ta iki farklı ekran olarak kullandığımı belirteyim. Mac OS X'de de ayrı ekran kullanmak zorunda olduğumu tekrardan belirtmek istiyorum. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Öncelikle merhaba, donanımların uygun fakat ekran kartı için kext gerekebilir. Kurmak istediğin Mac OS X Sürümünü bildirirsen uygun bir kext arayabilirim senin için.

Öncelikle merhaba, donanımların uygun fakat ekran kartı için kext gerekebilir. Kurmak istediğin Mac OS X Sürümünü bildirirsen uygun bir kext arayabilirim senin için.

Öncelikle teşekkür ediyorum cevap için..
Hangi sürüm olduğu pek önemli değil hocam. Ekran kartımı çalıştırabilen en güncel sürüm yeterlidir.

Cevabın için teşekkür ederim herşeyi tamamladım fakat League of Legends kurulmayınca geri Windows'a dönmek zorunda kaldım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı