R7 240 yerine Ekran Kartı Tavsiyesi

mertuslu

Femtopat
Merhabalar, bilgisayarım şu:
Exper Actıon Dex165 Intel Core İ7 4790 3.6 Ghz 8 Gb 1 Tb 4 Gb Amd R7 240 Wın 8.1 fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Yaklaşık 4+ yıl önce almıştım, o zamanlar 3/1 fiyatında falandı.
Ben performans olarak çok memnunum, bir de SSD taktım bayağı iyi oldu; fakat son zamanlarda laptopa karşı bir sempati oldu bende, neyse sorulara geçiyorum.
1- Ekran kartını değiştirmek istesem (şu an AMD R7 240 var) ne takabilirim? Orta&düşük bütçeli neler takılabilir? Açıkcası perforamns artışı ve Hackingtosh gibi sistemleri kurarken herhangi bir problem çıkartmaması tercihim.

2- Bu bilgisayarı satmak istesem kaç paraya satabilirim? (-- Kasam çok eski, çizikler vb. var, + ben elektrikle ilgilendiğim için üzerinde farklı modifikasyonlara gittim örneğin kasam Switch ile (BUNUNLA) açılıp kapanıyor vs. kasa özelleştirildi yani, 0'a yakın falan diye satılacak durumda değil. Kaç para eder? Satsam hangi bilgisayarı almalıyım hangi laptopu önerirsiniz satış fiyatı + üzerine az % orta bir fiyat koyduktan sonra.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, bilgisayarım şu:
Exper Actıon Dex165 Intel Core İ7 4790 3.6 Ghz 8 Gb 1 Tb 4 Gb Amd R7 240 Wın 8.1 fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Yaklaşık 4+ yıl önce almıştım, o zamanlar 3/1 fiyatında falandı.
Ben performans olarak çok memnunum, bir de SSD taktım bayağı iyi oldu; fakat son zamanlarda laptopa karşı bir sempati oldu bende, neyse sorulara geçiyorum.
1- Ekran kartını değiştirmek istesem (şu an AMD R7 240 var) ne takabilirim? Orta&düşük bütçeli neler takılabilir? Açıkcası perforamns artışı ve hackingtosh gibi sistemleri kurarken herhangi bir problem çıkartmaması tercihim.

2- Bu bilgisayarı satmak istesem kaç paraya satabilirim? (-- Kasam çok eski, çizikler vb. var, + ben elektrikle ilgilendiğim için üzerinde farklı modifikasyonlara gittim örneğin kasam Switch ile (BUNUNLA) açılıp kapanıyor vs. kasa özelleştirildi yani, 0'a yakın falan diye satılacak durumda değil. Kaç para eder? Satsam hangi bilgisayarı almalıyım hangi laptopu önerirsiniz satış fiyatı + üzerine az % orta bir fiyat koyduktan sonra.

Bütçe belirtirseniz öneri yapabiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı