R7 250 ASUS vs MSI

ASUS VS MSI

• ASUS

Oy: 0 0,0%
  • MSI

Oy: 6 100,0%

• Oy verenlerin toplamı
    6

#Yiğit#

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2 sene sonra bilgisayarı değiştirip oyun laptopu alacam. O yüzden ekran kartına 400 - 500 TL para vermek istemiyorum. Normalde 750 Tİ modelini alacaktım ASUS'un ama ileride değiştireceğim için düşük bütçeli bir ekran kartı almaya karar verdim 300 TL bir bütçem var.

Arkadaşlar 2 sene sonra bilgisayarı değiştirip oyun laptopu alacam. O yüzden ekran kartına 400 - 500 TL para vermek istemiyorum. Normalde 750 Tİ modelini alacaktım ASUS'un ama ileride değiştireceğim için düşük bütçeli bir ekran kartı almaya karar verdim 300 TL bir bütçem var.
Hocam ben bunda düşük ayarlarda da olsa yeni çıkan oyunları oynamak istiyorum diyorsanız 1 GB yetersiz kalabilir. 2 GB bellekli ekran kartlarına yönelin derim ben. 300 lira bütçe ile bu ikisinden birini düşünebilirsin.
MSI GT740 GDDR3 4GB 128Bit Nvidia GeForce DX11 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar
VTX Amd Radeon R7 250 2GB 128Bit DDR3 (DX12) PCI-E 3.0 Ekran Fiyatı

Hepsiburada'dan alışveriş yaparsan 14 gün içinde istediğin mazeretten ürünü iade edebilirsin. Atıyorum aldın, ürün çok ısınıyor memnun olmadın. Siteden iade seçeneğini seçiyorsun iade talebi oluşturuyorsun. Diyorsun mesela "Ben üründen hiç memnun kalmadım. Performansı beni tatmin etmedi ayrıca çok ısınıyor." falan filan. Kesinlikle iade alıyorlar. Öyle bir avantajın olur yani iade sıkıntısı yaşamamak önemli bence.

Diyorsan ben bütçemi biraz daha arttırabilirim. Ben sana direk bunlardan birini al derim.
GTX750 OC GDDR5 2GB 128Bit Nvidia GeForce DX11 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar
ZOTAC GeForce GTX 750 TI 2 GB GDDR5 128 Bit Ekran Kartı - ZT-70601-10M - Netsiparis.Com
Zotac GTX 750 Ti, düz GTX 750 modelinden elbette daha güzel bir performans veriyor. GTA 5'i normal-high ayarlarda oynatır. Zotac kullanan sayısı çok. Bazıları beş para etmez falan diyor. Benim de arkadaşım aldı yıllardır sorunsuz kullanıyor. Söylediğine göre ısınma sorunu da yokmuş. Tek çekim fiyatı 420 lira. Bence gayet makul.
Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Not:Alıntı yaptım bazı yerleri

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı