R7 250'den HD 6870'e geçilir mi?

_karadayi66

Hectopat
Yer
FELEK.
Selamlar,
G3258 işlemcim ile R7 250 ekran kartım var uzun süredir kullanmaktayım Letgo'da HD 6870 1GB DDR5 buldum 450TL, 1.5 yıldır kullanılmıyor yazmış pazarlık ile alınır mı R7 250 yerine?
Ayrıca bir FPS test videosu bırakıyorum FPS sonuçları gayet yüksek 1080p normal ayarlarda GTA V ortalama 70 FPS alıyor ben 1366x768'de bile alamıyorum onu.
Link:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Şahsen almam hocam. Sonuçta eski bir kart.

Hocam bence o sisteme güzel gider, işlemciye bir miktar OC yaparsanız performansınız daha da artar.

OC var işlemcide 4.2 GHz'de çalışmakta.
Şahsen almam hocam. Sonuçta eski bir kart.

Katılıyorum Yener hocam dediğinize fakat şimdi bendeki de eski bir kart biliyorsunuz ki ekran kartı fahiş fiyatlara satılıyor, benim düşüncem ise düşük bütçe ile aldığım FPS'i yükseltmek benim izlediğim bu videoda 1080p GTA V ortalama 70-80 FPS, 720p +120 FPS yazmış. Video doğru mu değil mi bilmiyorum, kartı da bilmiyorum. Ben ASUS AMD R7 250 ile 768p 50 60 FPS almaktayım. Eğer bu video doğruysa neredeyse 2 kat FPS farkı var, eğer öyleyse bu kartı 250TL civarı alıp kendi kartımı satsam karda olurum herhalde ama ilk önce bu kartın bu kadar FPS'i verip verebileceğini bilemiyorum. Size zahmet videoya bir göz atar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı