R7 250X sistemde FIFA 23 aşırı kasıyor

PilavBoy

Kilopat
Daha fazla  
RAM
8
Ekran kartı
R7 250X GDDR 5
İşlemci
i3 2120 3.30
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi FIFA 23'te aşırı kasma sorunu var. Bugün girdim oynamak istedim ve maksimum 50 FPS aldım ve sinematiklerde FPS 5'e düştü. FIFA 22'de aynı sistemde yüksek ayarlarda 100-120 FPS alıyordum bu kadar fark eder mi?

Son düzenleme:
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi FIFA 23'te aşırı kasma sorunu var. Bugün girdim oynamak istedim ve maksimum 50 FPS aldım ve sinematiklerde FPS 5'e düştü. FIFA 22'de aynı sistemde yüksek ayarlarda 100-120 FPS alıyordum bu kadar fark eder mi?

Oyunu oynayıp denemedim ama optimizasyon sorunlarından bahsedenler var sorununuzun sebebi o olabilir güncelleme bekleyebilirsiniz.

Oyunu oynayıp denemedim ama optimizasyon sorunlarından bahsedenler var sorununuzun sebebi o olabilir güncelleme bekleyebilirsiniz.
EA Games'e yazdım. Aslında iade için yazmıştım ve bana oyunun çıkış tarihine kadar beklememi bir çok kişi bu sorunu aldıgını ve çözümlere başlandıgını vs. söyledi.

EA Games'e yazdım. Aslında iade için yazmıştım ve bana oyunun çıkış tarihine kadar beklememi birçok kişi bu sorunu aldıgını ve çözümlere başlandıgını vs. söyledi.

FIFA 22'yi sorunsuz oynuyorsanız 23 de maksimum 20 FPS kaybınız olur tekrar alacaksanız iade etmenin bir anlamı yok güncelleme beklemek daha mantıklı.

i5 4690K MSI GTX 970 16 GB RAM 750W PS SSD sistem de düşük kalite ayarlarında dahi oynanmıyor oyun. Emperyalist sistem sömürüsü.

RTX 2060 kullanıyorum gereksiz bir kasma var tamam oyunun grafikleri yeni nesile geçti ama hem görüntü bulanık hem de kasıyor anlamadım ben bu işi.

Ntel Core i5 9400F (işlemci

ASUS Prime H310M-K r2.0 (anakart)

8 GB RAM DDR4.

NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti (ekran kartı)

250 GB SSD.

1TB hard disk.
Sistemim bu kornerlerde 10 FPS kadar düşüyor oyundaki grafik ayarları Ultra dahi olsa oyun bulanık gözüküyor. Benim sistemimlemi alakalı yoksa oyunla mı ve bazen kasıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı