R7 265 Battlefield 4 Ani FPS Düşüşleri

Bilal_47

Hectopat
Daha fazla  
Oncelikle merhaba arkadaslar. Direk sorunuma geciyorum uzatmadan, cevaplarinizi bekliyorum. Gercekden de sinirlerimi bozmaya basladi bu dususler.

Sistemim bu sekilde;

• AMD FX 6300 3.5 GHZ islemci
  • PowerColor AMD R7 265 ekran karti
  • Msi G43 Anakart
  • 8 GB RAM cift modul
  • Zalman 500w LX serisi. 444W guc vermekte.
Isletim sistemim W7 64Bit biliyorum. W7'ye destek vermiyorsunuz. Parcalari vatandan aldim. Kasa almadigim icin toplamadilar ve bu yuzden Windows felan kurmadan gonderdiler. Baya baya tartistim fakat nafile. Ben de mecburen W7 kurmak zorunda kaldim.

Arkadaslar sicaklik degerleri ekran kartinda 58 islemcide ise 53 ustune ciktigini hic gormedim. Yani sicaklik sorunum yok. Bilgisayari tarattim ve virus de tespit edilmedi. Cozunurlugum 1600x1050. Oyun orjinal korsan, felan degil. Multiplayer da ani FPS dususleri yasiyorum. Bu ayrica Siege of Shingai haritasinda anlamadigım bir sekilde FPS surekli 60'da duruyor. Bazen 40'lara kadar dustugunu gordum. Diger haritalar da ise 100-120 arasindayken 150 FPS bile aldigim oluyor (Low ve medium'da oynuyorum karisik). Aniden FPS 30'lara dusup tekrar normal haline donuyor.

Ekran karti surucusu olarak 14.2 Omega surucusu yuklu sadece. Cevaplarinizi bekliyorum arkadaslar. Yazim hatam olduysa affola telefondan anca bu kadar.

@Recep Baltaş

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 8'i kurmadan once 15.6 surucusunu indirip denesem olur mu peki? Ayrica indirdigimde suan mevcut olan 14.2'gi silmelimiyim yoksa kalsada olur mu?

Windows 10 icin rezervasyon almistim 29 temmuz'da cikinca direk ona gecerim diyede indirmemistim. :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı