R7 265 ekran kartı driver yüklerken siyah ekran ve donma sorunu

unrival1

Kilopat
Daha fazla  
Ekran kartını driver yüklerken siyah ekran veriyor ve donuyor mecbur restart atıyorum. Power tuşundan Windows logosundan sonrada yine aynı siyah ekran ve donma ama güvenli modda giriyor. Sürücü kaldırıp devre dışı bıraktıgımda normalden de giriyor o hatayı vermiyor ama sürücü yüklendiği an aynı hata?

Ekran kartını driver yüklerken siyah ekran veriyor ve donuyor mecbur restart atıyorum. Power tuşundan Windows logosundan sonrada yine aynı siyah ekran ve donma ama güvenli modda giriyor. Sürücü kaldırıp devre dışı bıraktıgımda normalden de giriyor o hatayı vermiyor ama sürücü yüklendiği an aynı hata?
Ekran kartın büyük ihtimalle yanmış.

Sıcaklık 25 derece GPU'nun çalışıyor gözüküyor aıd64'te sadece sürücü yüklerken bu sorun oluyor yansa fanlar bile dönmez bence.

Fırınlama yaptım ve eskisi gibi çalışıyor.

Kaç dakika fırınladınız ve önceden ısıttınız mı kaç derecedeydi bende yapacağım artık sıkıldım 2haftaya yakındır deniyorum son çare fırınlama yapmak diye düşünüyorum bir de fırılama yaparken çipin yanındaki plastiği çıkarıyor musunuz?

Vallahi hocam aradan bayağı zaman geçti ben üstündeki termal pedleri çıkarıyordum. Öyle fırına salıyordum. O kartı 3 senedir kullanmıyorum geçen arkadaşa verdim taş gibi çalışıyor :D

10 dakika falan fırınlamıştım sanırsam.

Vallahi hocam aradan bayağı zaman geçti ben üstündeki termal pedleri çıkarıyordum. Öyle fırına salıyordum. O kartı 3 senedir kullanmıyorum geçen arkadaşa verdim taş gibi çalışıyor :D

10 dakika falan fırınlamıştım sanırsam.

Bende 5dk kadar fırınladım çizgi çizgi görüntü veriyordu o düzeldi ama mavi ekran veriyor yapacak bir şey kalmadı artık bıraktım öyle duruyor sıkıldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı