R7 360 için 400W Frisby PSU

Frisby kalitesiz bir marka, uzak dur bu PSU'dan. Ayrıca R7 360 kartı da elindeki işlemciyle darboğaz yapar. Umarım ekran kartını almamışsındır.

Başlığı yanlış yazmışım diye ceza aldım bu ne yav :/ Bu ekran kartının darboğaz yapacağını biliyorum ama ileride işlemcimi vs değiştirmek istiyorum o yüzden ileriye dönük olur diye alıcam bugün sipariş edicem normalde r7 250x alıcaktım o fazla yapmıyor herhalde ama satan yer yok :/

Birde darboğaz yapınca noluyor ben çok ağır oyunlar oynamam gta5 falan oynama derdinde değilim zaten h1z1 ark lol vs oynarım bunlarda darboğaz oluyormu veya masaüstündeyken bile darboğaz yaparmı yaparsa nolur neyi etkiliyor bu

fazla darboğaz yapmayan bir ekran kartı varmı bu işlemci için bildiğiniz r7250x alıcaktımda kimse satmıyor onu :/ 350-400tl civarı ileriye dönük olursa güzel olur çünkü işlemcimi vs değiştiricem bide kolay bulabileceğim bir ekran kartı olsa çünkü r7 250x i hiçbir sitede bulamadım amazonda falan bile yok

oyunlarda vsync ayarı fps yi sınırlıyormuş o açık oynasam falan darboğaz olurmu

Benim kullandığım ekran kartında örnek göstermek gerekirse MSI R7 370 GAMING 2G bu kart için XIGMATEK X-CALIBRE SERİSİ 500W kullanıyorum ve yeterli geliyor şimdilik.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı