R7 370 için işlemci önerisi

yavuz290

Hectopat
İyi günler, benim 2. bilgisayarımda şu an
Intel H55 anakart, i5 650 (7 yıl önce Turbox'un sattığı saçma hazır sistemlerden almıştım), R7 370 ekran kartı, 8 GB RAM var.
2. elden ucuz bir işlemci almak istiyorum, tavsiye edebileceğiniz en F/P işlemci nedir?
Anakartta almam gerekeceği için elinizden geldiğince ucuz bir oneri sunabilirseniz sevinirim, verdiğiniz modellere göre 2. el sitelerinde arayacağım.

H55 için uyumlu hocam ayrıca anakartınız güzel bir modelse hız aşırtma ile daha iyi performans alabilirsiniz mis gibi olur.

Maalesef uyumlu değil Turbox'un dandik anakartlarından, hazır taktırıyorken yeni bir anakart alıp almamakta kararsızım acaba hiç anakartı değiştirmesem basedclockta ne kadar performanslı olur.

Maalesef uyumlu değil Turbox'un dandik anakartlarından, hazır taktırıyorken yeni bir anakart alıp almamakta kararsızım acaba hiç anakartı değiştirmesem basedclockta ne kadar performanslı olur.
Hikayeli oyunlarda yeterli gelecektir. Online oyunlarda ne kadar tatmin eder güncel testlere bakmak lazım stok hızda.

Hikayeli oyunlarda yeterli gelecektir. Online oyunlarda ne kadar tatmin eder güncel testlere bakmak lazım stok hızda.

GTAV calistirsa yeter mantigindayim, su an i5 650 var, 30 FPS GTAV, 60 FPS FIFA 17 çalıştırıyor, benim hedefim 40 50 FPS GTAV ve FIFA 21 veya 22 oynatabilmesi, bakalım belki hiç OC yapmadan kendi anakartima denerim, çünkü işin içine OC girerse, hem anakart değiştirmem gerekiyor hem fan, dolayısıyla +500 TL en en ucuza gelişi oluyor. Stok based clockta herhalde çok da yüksek sıcaklık olmaz diye düşünüyorum, o şekilde deneyeceğim. Sonuçları sana da iletirim 2 haftaya

Yeni konular

Geri
Yukarı