R7 370 sistemde Valorant'ta FPS düşüşü

Oğuzhan18

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, önceden çok rahat akıcı bir şekilde Valorant oynayabiliyordum ve ayarlarım hepsi orta ayarlarda oynayabiliyordum, şimdi ise güncellemelerden sonra en düşük Low ayarlarda düşüş sorunu yaşıyorum. Neden böyle oldu acaba? Akıcı bir şekilde oynuyordum, artık drop giriyor, sesler birbirine karışıyor. Diver versiyonum normalde önerilen sürücüydü, orta ayarlarda oynardım ama güncellemelerden sonra bozuldu gibi. En son sürüm yükledim, sıkıntılar aynı, drop aynı. Oyundaki FPS aralığım bu arada 60 ile 120 arası değişiyor ama drop yiyorum. Sistemim oyuna yetmiyor mu yoksa artık anlamadım.

Ekran kartı: https://www.vatanbilgisayar.com/sap...gddr5-256bit-amd-radeon-dx12-ekran-karti.html
İşlemci: FX4100 Quad Core 3.6 GHz.
RAM'ler 4+4 MHz hatırlamıyorum.
Anakart DDR3 970A-DS3P.
PSU: Everest EPS-600A 600W Aktif PFC 12cm Fanlı Power Supply - incehesap.com
Monitör: https://www.hepsiburada.com/viewson...cu-monitor-p-HBV00000F4VYS?magaza=Hepsiburada
İşletim sistemi: Windows 7 Professional.

Son düzenleyen: Moderatör:
Diver versiyonum normalde önerilen sürücüydü, orta ayarlarda oynardım ama güncellemelerden sonra bozuldu gibi.
DDU ile ekran kartı sürücünü kaldırıp en güncel WHQL sürümü kurmayı dene bakalım. Olmazsa tekrar DDU ile kaldır ve bir önceki WHQL sürümü kur.

Ayrıca MSI Afterburner oyun içi değerler ne? Ek olarak kısa süre içerisinde o PSU'dan kurtul ve yakın bir zamanda Windows 10'a geçiş yap.

DDU ile ekran kartı sürücünü kaldırıp en güncel WHQL sürümü kurmayı dene bakalım. Olmazsa tekrar DDU ile kaldır ve bir önceki WHQL sürümü kur.

Ayrıca MSI Afterburner oyun içi değerler ne? Ek olarak kısa süre içerisinde o PSU'dan kurtul ve yakın bir zamanda Windows 10'a geçiş yap.

Normalde WHQL sürücü iken oynuyordum oyuna gelen güncellemelerden sonra kasmaya başladı büyük ihitmal optimasyon sıkıntısından mı ya da Windows 7'ye güncelleme gelmediğinden mi böyle oluyor bilemiyorum hocam oyun içi sıcaklık değerlerini gösteremiyorum malasef MSI Afterburner Windows 7'de olduğum için program açmıyor oyun giriş yerinden sonrasını göstermiyor bilemedim yine de teşekkürler.

Geri
Yukarı