R7 3700 RTX 2060 Super sistem Battlefield 5 FPS düşüşü

OrhanBaba

Hectopat
RTX 2060 Super ekran kartım var AMD Ryzen 7 3700 işlemcim 2 tane 8'lik toplam 16 GB 3200 MHz RAM var Ultra ayarlarda denedim 60 FPS sabitti kalsın dedim baktım frame atlamaları oluyor yükseğe çekiyim dedim 70'lere çıktı ama hala oluyordu %99 genelde 30'lara düşüyordu sürekli drop oluyor nasıl çözebilirim GeForce Experience de Ultra ayarlar öneriliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoda 2:44'e alırsanız Ultra 1080p de RTX off 120 FPS civarlarında aldığını görebilirsiniz ben 60 alıyorum ve droplu oluyor.
4:06 da RTX on Ultra 1080p de 90 alıyor ve benim RTX off halim bile bundan 30 FPS az.
Adam çekerken overclocsuz çekmiş bende de hiçbir overclock yok sorun nedir acaba?
Sıcaklık değerlerimde yüksek değil.

Dosya Ekleri

• Screenshot_61.png
    Screenshot_61.png
    3,4 MB · Görüntüleme: 35
Son düzenleme:
Yaparım.

Yangi versiyonu indireyim.

En güncel olanı indir key paylaşımları var forumda bir şeyden şüpheliyim o olabilir eğer boştaykende yük altında çalışıyorsa kart mining virüsü olabilir AIDA64 programında gözüküyor bu Görev Yöneticisi'nden gözükmez yukarıdaki moderatör arkadaşın dediğini de dener misin?

En güncel olanı indir key paylaşımları var forumda bir şeyden şüpheliyim o olabilir eğer boştaykende yük altında çalışıyorsa kart mining virüsü olabilir AIDA64 programında gözüküyor bu Görev Yöneticisi'nden gözükmez yukarıdaki moderatör arkadaşın dediğini de dener misin?

Ayarları kurcaladım 11'e geçtim DLSS açtım RTX açtım kapadım lowa bile aldım ama hiç 110'u geçemedim.
resim_2021-10-17_131908.png

Geri
Yukarı