R7 3700X+3060 Ti 1080P'de besler mi?

İlk sorum 3700X 3060 Ti'yi 1080P besler mi? Şahsen rahat besleyeceğini düşünüyorum ama emin olmak istedim.
Bir de bu PSU yeter midir sisteme?
1- Tam anlamıyla besleyemez gibi geliyor. İşlemci tekil çekirdek olarak çok iyi değil. Yine de pek sorun yaşamazsın.
2- PSU yeterli.

650W bile yeter ama 750 almanız daha iyi olacak. 1080p'de R7 3800X'e emanet edilmez bana göre. RTX kartların zaten 1080p'de kullanılması saçma.

O PSU'yu önermem, kaliteli deği. İşlemci tam anlamıyla beslemez, bazı oyunlarda darboğaz yapabilir. Bütçeniz göre aşağıdaki iki üründen birini öneririm.

O PSU'yu önermem, kaliteli deği. İşlemci tam anlamıyla beslemez, bazı oyunlarda darboğaz yapabilir. Bütçeniz göre aşağıdaki iki üründen birini öneririm.

Hocam neden TT önermiyorsunuz gayet bilindik bir marka bu kadar kötülemeyin.

Belki bazı oyunlarda küçük droplar yersiniz yada nadiren darboğaz ama gayet yeterli olur.. Daha ötesi de yok zaten.
Eğer o kartı 1080p oyunlarda oynacaksanız çok fazla işlemci seçeneği de yok elinizde.

Hocam neden TT önermiyorsunuz gayet bilindik bir marka bu kadar kötülemeyin.
Marka değil, model önemli. Thermaltake TR2 Bronze D Tier PSU, High Power ise B Tier. TT'nin de kaliteli PSU'ları var, evet ama bu onlardan değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı