R7 3700X RTX 2070 sistemde darboğaz olur mu?

Peki benim yukarıdaki sistemde mATX bir anakart seçsem parçaların sığma problemi yaşar mıyım ondan emin olamadım

RGB fanlı versiyonunda önde 3 tane fanla geliyor. Bunlar yeterli olur mu sizce hocam?

Yok hocam sorun olmaz. Kasa ATX, büyük kasa. Anakartı daha küçük alsanız da problem olmaz. Sığar yani.

Ama sadece "estetik" açıdan ben olsaydım anakartı kasa boyutunda alırım. Ya ikisini de ATX ya da ikisini de mATX alırdım. Ama sadece estetik sebeplerle böyle yapardım. Yoksa hiçbir problem olmaz.

Yok hocam sorun olmaz. Kasa ATX, büyük kasa. Anakartı daha küçük alsanız da problem olmaz. Sığar yani.

Ama sadece "estetik" açıdan ben olsaydım anakartı kasa boyutunda alırım. Ya ikisini de ATX ya da ikisini de mATX alırdım. Ama sadece estetik sebeplerle böyle yapardım. Yoksa hiçbir problem olmaz.
O zaman Corsair 4000D Airflow için yine ATX olan B550 Tomahawk alsam daha güzel durur sanırım.

Evet orası ve gayet iyi olur bir fan eklerseniz, havayı dışarı atması için.
Çok teşekkür ederim hocam. Peki RGB fanlı kasayı alsam egzoz olarak önerebileceğiniz bir fan var mı?

O zaman Corsair 4000D Airflow için yine ATX olan B550 Tomahawk alsam daha güzel durur sanırım.

Çok teşekkür ederim hocam. Peki RGB fanlı kasayı alsam egzoz olarak önerebileceğiniz bir fan var mı?
Böyle uygun bir şey veya

Beyaz kasayla uyumlu olacak hava basıncı yüksek daha kaliteli bir fan alınabilir. Rgb takıntınız yoksa tabi.

3 Fanlı geldiğinden emin olun ama veya daha sonra sipariş verirsiniz.

Böyle uygun bir şey veya

Beyaz kasayla uyumlu olacak hava basıncı yüksek daha kaliteli bir fan alınabilir. Rgb takıntınız yoksa tabi.

3 Fanlı geldiğinden emin olun ama veya daha sonra sipariş verirsiniz.

Alttaki beyaz olan bayağı çokmuş. İkinci eline bakabilirim onun. Diğer bir sorum üstteki uygun fiyatlı paylaştığınız fanın beyazı var mıdır hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı