R7 3700X sisteme ekran kartı önerisi

in Time

Centipat
Selamlar. Elimde şu an R7 3700X işlemci bulunuyor.
Ekstra olarak aşağıya koyacağım parçaları alacağım. Geriye 1200 TL bütçem kalıyor. Bu 1200 TL bütçe ile 2. el ekran kartı almak istiyorum risk fakat bütçem bu kadar maalesef. Nasıl bir ekran kartı alabilirim?
ANAKART
KASA PSU
2 Adet 8 GB RAM
SAMSUNG SSD

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci zaten ekstra vardı bende önceden yani şuan satın almadım. Bu işlemciye böyle bir şey dizdim. Neleri değiştirebilirim? Yani maksimum bu kadarını yapabiliyorum.

Teşekkürler önerilerin için. Bu öneriler fiyatları bir tık düşürüp daha iyi bir ekran kartı almak için mi? Yoksa benim alacağım parçaların yerine olabilcek daha iyi parçalar mı?
Ayrıca bilgim yok fazla ama 500watt yeterli olur mu?
Birde benim konuyu açmamın asıl sebebi ekran kartı acaba önereceğin bir 2.el ekran kartı var mı?

Son düzenleme:
Teşekkürler önerilerin için. Bu öneriler fiyatları bir tık düşürüp daha iyi bir ekran kartı almak için mi? Yoksa benim alacağım parçaların yerine olabilcek daha iyi parçalar mı?
Ayrıca bilgim yok fazla ama 500watt yeterli olur mu?
Birde benim konuyu açmamın asıl sebebi ekran kartı acaba önereceğin bir 2.el ekran kartı var mı?
Hocam idarelik ekran kartı için yeterli olur. Ama ileride 3070 falan takacaksanız PSU değiştirmeniz şart. Ben idarelik parçalar önerdim.
@in Time hocam bir diğer tavsiyem parçalar için biraz daha para biriktirin. Para biriktirmeden bu bütçe ile işlemcinin hakkını veremezsiniz.

Son düzenleme:
Hocam idarelik ekran kartı için yeterli olur. Ama ileride 3070 falan takacaksanız PSU değiştirmeniz şart. Ben idarelik parçalar önerdim.
@in Time hocam bir diğer tavsiyem parçalar için biraz daha para biriktirin. Para biriktirmeden bu bütçe ile işlemcinin hakkını veremezsiniz.
Tesekkürler önerilerin için hepsini inceleyeceğim. Fakat dediğim gibi maksimum bütçem bu kadar yapacağım bir şey yok :/

Yeni konular

Geri
Yukarı