R7 3700X ve RTX 3070 sıcaklık değerleri

Furkan45

Hectopat
Yer
Manisa
Daha fazla  
Meslek
Üniversite Öğrencisi
20201105175742_1.jpg

Ekran kartım Palit RTX 3070 OC Gaming Pro. İşlemci AMD Ryzen 7 3700X oyun Dying Light tüm ayarlar Full ve 2K'da. Sıcaklık değerleri normal mi sizce? Ve sıcaklık 60-70 derecede gibi kasadan çok ses geliyor ve masayı sarsıyor ekran kartı yapıyor galiba.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıcaklık normal bence, ama ses konusunda bir şey diyemem normalde 50 derecenin üstüne çıkınca çalışıyor fanlar ama düşük bir devirde dönüyor. After burner kullanıyorsunuz sanırım oradan fan hız değerlerinizi takip eder misiniz?

Sıcaklar gayet normal, işlemci kullandığınız soğutucuya göre biraz sıcak diyebilirim ama daha yüksek olsa bile normal derdim.

Ekran kartını yeni yeni duyuyorum marka olarak. Bana sorarsan onun fanları ve kartın ağırlığıyla alakalı ses ve takırtı. İşlemci ısısına gelecek olursak bende memnun değilim ama AMD her zaman ki AMD işte F&p+ısı eğer ısı istemiyorsanız AMD almayın.

Eki Görüntüle 727232

Ekran kartım Palit RTX 3070 OC Gaming Pro. İşlemci AMD Ryzen 7 3700X oyun Dying Light tüm ayarlar Full ve 2K'da. Sıcaklık değerleri normal mi sizce? Ve sıcaklık 60-70 derecede gibi kasadan çok ses geliyor ve masayı sarsıyor ekran kartı yapıyor galiba.

Aynı kartı kullanıyorum hocam bugün testini yaptım hatta konu açtım bakabilirsin benim değerlere 5930 k işlemci ile aşağı yukarı aynı değerler gibi. Ama bende ses titreşim hiçbir şey yok. Sadece işlemci sıvı soğutması çalışıyor o da normal.
CoD Warzone'de deneme şansın var mı ya da PUBG'de.

Hocan nereden buluyorsunuz RTX 3070 veya 3080.
Ben çıktığı gün gamegaraj dan aldım.
Aynı kartı kullanıyorum hocam bugün testini yaptım hatta konu açtım bakabilirsin benim değerlere 5930 k işlemci ile aşağı yukarı aynı değerler gibi. Ama bende ses titreşim hiçbir şey yok. Sadece işlemci sıvı soğutması çalışıyor o da normal.
CoD Warzone'de deneme şansın var mı ya da PUBG'de.

Sizin PSU ne?

Geri
Yukarı